Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Plevak, nabavi majkovačku paradajzericu...jedna od najboljih.
Znam, imao sam je ali već dvije godine je nema u prodaji. zbog toga ni dvije godine nisam radio paradajzericu. Jučer sam uspio nabaviti od jedne kućne proizvodnje. Nadam se da bude transakcija uspjela. Pozdrav!
 
Znam, imao sam je ali već dvije godine je nema u prodaji. zbog toga ni dvije godine nisam radio paradajzericu. Jučer sam uspio nabaviti od jedne kućne proizvodnje. Nadam se da bude transakcija uspjela. Pozdrav!

U nekadašnjem Majkovcu, danas Žlebine, možeš da kupiš i flance...mislim da je cijena prošle godine bila 100 kuna po metru na leji.
 
Savet

Zavisi od godine kakva je. Bila je cjena i viša, a sad se slabo koriste čupani flanci. Kod koga ti kupuješ kad ti je sve poznato.
DA LI MOYE NEKO DA MI KAZE KAKVA JE PAPRIKA ..DUKAT.. PLANIRAM DA JE POSADIM NA POVRSINI OD 20ari RADI PRODAJE. PA ME ZANIMA PRINOS. INACE SAM NOV U OVOME. HVALA UNAPRED
 
Da li neko seje ove godine Bobitu? U svakoj kesici fali preko 550 semenki u pakovanju od 5.000! Da li je jos neko imao taj problem?
 
Kupujem od nekog iz Zrenjanina godinama i uvek je bilo 150 semenki vise.
Kesica ima dekleraciju na srpskom i pise da je uvoznik Becej a ranijih godina je sve bilo na Madjarskom.
Samo jedna kesa ima 5.000
 
Poslednja izmena:
Kupujem od nekog iz Zrenjanina godinama i uvek je bilo 150 semenki vise.
Kesica ima dekleraciju na srpskom i pise da je uvoznik Becej a ranijih godina je sve bilo na Madjarskom.
Samo jedna kesa ima 5.000

Ne znam. Ja sam kupio direktno od ovih iz beceja, sejem u ponedeljak pa cu ti reci kakva je situacija. Inace bas mi komsija rece on je sa 4 kese posejao malo manje od 21000.
 
izvinjavam se opet, ali moram da pitam u vezi za papriku ..DUKAT.. kakva je i da li je isplativa na rod. hvala u napred
 
Da li neko seje ove godine Bobitu? U svakoj kesici fali preko 550 semenki u pakovanju od 5.000! Da li je jos neko imao taj problem?


Juce posejao. U 6 kesa po 5000 komada bilo je 31600 semenki. 479 kontejnera po 66 rupe. evo i slika kako to izgleda kod mene


120320131353.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
pozdrav svima imam jedno pitanje u vezi rasada paprike da li se moze primeniti na rasadu paprike preparat cikocel ili modus to su retardanti za psenicu koji smanjuju porast psenice a isto ga i cvecari koriste u cvecu pa reko moze li se koristiti u paprici da se dobije rasdad sa jacim korenom i debljim stablom
 
pozdrav svima imam jedno pitanje u vezi rasada paprike da li se moze primeniti na rasadu paprike preparat cikocel ili modus to su retardanti za psenicu koji smanjuju porast psenice a isto ga i cvecari koriste u cvecu pa reko moze li se koristiti u paprici da se dobije rasdad sa jacim korenom i debljim stablom


Za Modus ne znam ali cikocel se kod nas uveliko primjenjuje u paprici da se rasad ne izduži.
 
Nazad
Vrh