Utovarne kašike i utovarivači

Mislim da je Matic u pravu ,a verovatno mu je najskuplji deo osa oko koje se okrece jel tu je unutra veliki i mali zubcanik ,jer on se okrece 360 stepeni vozas ga ko ringispil,a i cevi mislim da nisu obicne neg sigurno neki zesci celik,posto kad mi treba nesto da dovatim dalje ja samo stisnem vile u zemlju i odignem ga celog i zabacim, mislim da je od klsicni cevi da bi ga u momentu iskrivio.

- - - - - - - - - -

Steva ajd molim te slikaj tu kašiku za rasute materijale, treba da napravim drugaru takvu, jer pozajmljujem i ja ponekad takav grajfer od njega pa nam treba ta kašika.
Sliko bi ti rado al ovu sam sliku skino sa neta samo da pokazem kockasalasu kako izgleda posto nemoze u privatnoj poruci da se salju slike,a ja sam dobio samo vile i kasiku za kopanje kanala znas ono ko bageri sto imaju samo manju.moj se razlikuje samo od ovog u gumama kod mene su balonke.Covek oce da kupi utovarivac ,a ja sam mu preporucivo kakav da kupi ,posto ima svega na trzistu ,posto sam gledo mnoge utovarivace kad sam ja trazio,mislim ipak da je kruger za klasu ispred svih.

- - - - - - - - - -

zkooyb.jpg
Vozam klinca ,zanimljivije deci neg igracka.
 
Neznam kolko je tezak nisom ga nikad skidao,probo sam ga sa skroz ispravljenom strelom dize preko 600 kg,,mrtvu kravu,,otprilike je tolko imala.A kad tovarim oce nekad malo da zaljulja kad cupam torinu i to kad mi potone jedan tocak a drugi ostane na suvom pa bude fest iskosen,mada se lako podbaci da ga izravnas al mrzi me posto sam video da nema sanse da se prevrne izdegne se samo 20tak santimetarai cim iscupas on se vrati u normalu.

- - - - - - - - - -

Aj da dodam jos i ovo pise mu na plocici achlast(osovinsko opterecenje)3200 kg i nesto sitno sto nemogu da rascitam 144o kg.
 
ratko svaka cast za utovarivac neka te sluzi,jel si komande ukrao sa traktora ili si stavljao posebno pumpu i sekcije?
 
@ tibor Koliko je dugacka ruka i koliko visoko moze da digne, koju tezinu...? Zaista je dobrar, za svaku pohvalu. :bravo:
Kako im se krece cena ima li se gde to sada naci, ili su ovako veliki ipak redji primeri...? i meni bi trebao jedan takav "kran"... :osmeh:
 
Nazad
Vrh