Utovarne kašike i utovarivači

....jes je veliki, jak , ali ti treba i mesto za manevrisanje. ipak mislim za jedno srednje domacinstvo je noseni najbolji !

 
Stigao utovarivac
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Svakako bi bio mnogo sposobniji utovarivac da jos ima prednju vucu...6 tona je tezak, valjda ce se pokazati dobro. Tu kod mene u selu sam ga kupio tako da nisam imao troskove prevoza a i covek mi je dao da ga platim u dve rate,zato sam se i odlucio za njega. :ppozdrav:
 
1750E ima par sitnica da se odrade...al za te pare nije lose...gume su onako. Hidraulika dobro dize,motor odlicno pali...
 
88ae90179f530b30ede03523c74a33dd5b947f173737799.jpg
[/URL][/IMG]
2cb4c6fb4a84693ad04ce393900c60c25b947f173737849.jpg
[/URL][/IMG]



Mene ja samo utovarivač izašo 1600 eura ,još imam kašiku od 1m3
 
Slikaću kasnije,hangar nije još ni na pola,ako hoćeš da radiš dođji da ti dam šablon samo je 9,80 širok zajebam za prevoz
 
I ja sam trazio samo prednji uovarivac da stavim ma univerzala 445 sa prednjom vucom...cene su bile sarene od 1000 do 3000e. A gde je jos pumpa pa razvidnik, posto je na njemu mala pumpa...i nosaci na traktor i opet to nije tako jako...a i zarobim traktor sa kojim sam skoro sve radio...pa skini utovarivac pa stavi i tako u nedogled...i onda se pojavio ovaj belorus 52 povoljno.
 
Ovoje sve koštalo sa novom pumpom sa multiplikatorom razvodnikom crevima i vilama za djubar
 
Nije onda ni puno kostalo...dosta je masivan. Te pare traze za polovan adutov koji dize 750kg,a daleko je stabiji od tvog.
 
Ja neznam sta da radim da li sam da pravim ili da kupim pravljenu,ovi nasi privatnici se frljaju evrima ko da prave delove za boing,najjaca ponuda je bila od Botosa iz ade za kasiku 2,2 metra i 0,8 kubika 1300+PDV+Prevoz........a najniza realna 600 evra sa kacenjima i pola goriva za prevoz.....................
 
Nazad
Vrh