Uski pogonski točkovi

Nisam jos podvukao crtu, al ugrubo oko 1000 evra materijal + moj rad.
Blatobrani moraju dole jel su em ogroni za ove gume, a i smetaju zbog preglednosti.
Na JD su uvek bili skinuti.
 
Doslo vreme i za uske tockove..
Za dimenzije
14.9R28
18.4R34
Koja dimenzija uskih bi bila idealna

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Sve sam zivo probao da suzim sirim ove sto imam ali sve su knap imam po 5cm sa obe strane i treba da budes profi da ne nagazis na red... gledam ima u Backom Petrovom Selu gume pa cu da ih nazovem i pitam sta i kako,ako ne stignem sad za prolece cu morati da nabavim a sad da prskam sa malim fergom jbg..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Šta bi trebalo da ide na belarusa ravni most?
Jel imaju u AP , znam da se ranije to nije uvozilo.?
 
Znam da su neki ostavljali srce od prednji felni a naplatak(obruč) su kupovali u Dubravi u Sr. Mitrovici za gumu 11.2-24. Zadnji točak od Mtz 52.
 
Zanima me spoljni precnik tocka 12.4r38
Dal je Velika razlika u odnosu na 16,9r28
Imam felne od zadrugara a I neke ruske uzane felne pa mi se ruske vise svidjaju

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
9,5 r42 nemojte uzimati, to nizasta nije, jako uzan i od tereta pukne felna, a gume ako naduvas ide kao da vozis po makadamu.
 
Iskreno Steve da ti kazem,ja sam ih uzeo i nemam takav utisak,isprskao sam do sad 1100kj i dosta km presao asfaltom. Gume su radijalne,felne Pronarove,dosta dobro izbalansirane,ne bacaju nista.
 
Iskreno Steve da ti kazem,ja sam ih uzeo i nemam takav utisak,isprskao sam do sad 1100kj i dosta km presao asfaltom. Gume su radijalne,felne Pronarove,dosta dobro izbalansirane,ne bacaju nista.
Drugar je imao rusku felnu sa ruskom nekom, diagonal gumom....

p.s. ja na 105 napred 11.2 r24 a zadnje 13.6 r38 , zadnja felna od IMT 106 brene, posle 6 godina koriscenja sada je dosta popucala, iz B.P. Sela sam narucio neke ojacane nove felne, gde srce 12mm 600 eur par, Zadnja guma ostaje mitas SRB 14 platna
 
Nazad
Vrh