Uski pogonski točkovi

4a1d174095f38227d9e8940118e3be59.jpg

9c3010b77037dadbb194a4f526266526.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Spremam za yto904 par zadnjih uzanih, ponuda se svela na 13.6 38 10pl Oszka i speedway . Oszka mi je relativno poznata dok speeadway totalna nepoznanica. Jel se sretao neko sa njom?
 
Nisam, nisam ni znao da imaju gume u ponudi. Nekao, ovde sam puno toga procitao loseg o ruskim gumama pa sam njih stavio na poslednje mesto. Ove dve sto sam naveo su po 10 platana i oko 40000.
 
Pa ovde uvek neka kukunja na ruske gume. Mozda sam ja samo stekao taj utisak...
 
Džabe tebi 10 platana. Turska guma verovatno kao i turske mašine. Sranje. Farba otpada posle jedne dve sezone....

Mi smo kupili 13.6 38 u AP... Altašina (mislim da se zovu-proveriću) napravile su kilometara i kilometara po asvaltu i zemlji. Skoro se i ne poznaje da su trošene.

A novi tip Belšine ti je sigurno bolji i od oske i od speedwey. Ali je i cena verovatno veća.
 
Nazvacu ujutru i njih da cujem sta nude. Za Oszku nemam dilemu o kvalitetu. Ne bih se slozio da je losa guma. Mozda nije sam vrh ali dno sigurno nije.
 
Da li može neko da mi objasni kad se traktor širi na 2m,i skuplja na 1,50m?
Koji razlog?
 
Spremam za yto904 par zadnjih uzanih, ponuda se svela na 13.6 38 10pl Oszka i speedway . Oszka mi je relativno poznata dok speeadway totalna nepoznanica. Jel se sretao neko sa njom?
Speeadway imam na zmajevkama, uzeo kod Suloka u adi. Nisu lose, jedino sto su nize nego ostale tih dimenzija.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Porucena Oszka kod istog dobavljaca. Zvao Agropanonku, imaju samo Nortec u toj dimenziji
 
Konacno danas nabacene gume. Jos posle spremanja da nabacimo ih nabacimo na traktor.
Kolega kupio si felne vec sredjene ili ti je neko sredjivao srce sa rusa,belorusa na yto?
Koliko su te izasle? Prednje ces njegove orginal iskoristiti? Skupices prednje na srafljenju glavcine za obruc?
Hvala unapred.
 
Sa peskarenjem i farbanjem felne su izasle 390e. Srce je radio lokalni majstor. Planirao sam sam da uradim, ali obaveze cesto menjaju planove.
Probacu sa njegovim prednjim da suzim, pa cemo videti.
 
Koje dimenzije uskih felni bi trebao da stavim?
Trenutne dimenzije guma na traktoru su 600/65 R38 i 540/65 R24
 
Nazad
Vrh