Uski pogonski točkovi

Evi nove cipele za Rajku, samo po blatobranu se vidi da je malo podignut zadnji deo, sto se tice brzine, mogu reci da samo neznatno je brzi odnosu na original gume, ali zato dosta je trvdji nasprem sire gume, ne kajem se sto nisam uzeo uze gume jer jos bi voznja bila neudobna, .... i konacno su nakon 25 god, ventili sa spoljne strane mogu da "duvam" gospodski....:haha:

fnykp0258.jpg
[/IMG]
fnykp0259.jpg
[/IMG]
fnykp0260.jpg
[/IMG]
fnykp0261.jpg
[/IMG]

p.s. Tockovi nisu rasireni dakle meze 50cm ili 70 cm, razmak izmedju sredine 148 cm, mislim da ce valjati, svaki komentar ,sugestija dobrodosla!
 
Lepo izgleda a i radice posao. Osno rastojanje si trebao 'pecati' da bude 145cm. Po meni si trebao okrenuti prvo srce kontra da stoji, da mozes lako da dotegnes matice izmedju prvog i drugog srca.
 
13.6 38 ti trebaju zadnje. Spremi budjelar jer nisu jeftini ti tockovi.

Ustvari, ako bi neko mogao konkretno da me posavetuje, Belarus 820 ima fabricke tockove 15.5 38, kakve bi tockove trebalo staviti za setvu setorednom masinom na 50 cm za soju i repu. Ako su to 13.6 38 gde bi se moglo najpovoljnije nabaviti i da li u tom slucaju se moraju menjati i prednji tockovi. Bilo je u temi mnogo diskusije o tome , ali ja nisam uspeo da izvucem neki jasan zakljucak, prilicno sam neiskusan u tome.
 
Nazad
Vrh