Uski pogonski točkovi

@hurli xa86
mislim da je kod tebe pukla felna zato sto su rupe bile vece,uprkos piksnama,jer i na original felnama su rupe brezona blizu centralne rupe pa ne pucaju... moje misljenje... koliko kod vas kosta da se uradi novo srce felne?:ppozdrav:i!:ppozdrav:

Jeste,problem je bio u prevelikim rupama..
Prepravka je bila oko 180evra..
 
pozdrav svima..
Meni trebaju siroki tockovi 16.9-28 posto imam uske tockove na IMT 560 pa bi kupio siroke za oranje i kultiviranje.
Zanima me jel zna neko gde da nadjem i koja je cena za te tockove (da li su jeftiniji od uskih tockova)
 
kupio bi gume i felne od imt13,6-38 ili 12,4-36 ako neko ima neka se javi moze i felne bez guma...
 
felne

Ja sam kupio od rusa t 40 i malo doradio srce i ofarbao.
21npm3n.jpg


- - - - - - - - - -

21kz391.jpg
21kz391.jpg


- - - - - - - - - -

331o9yg.jpg
. Zboravi sam napisati da su felne 13.6x38
 
@mindjusar
Jel to sa torpeda? To verovatno bez prepravke ne pase na Zetora?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Kolege imam jedno pitanje pa ako neko moze da mi pomogne!da li moze da se seje na medjuredni razmak od 50cm ako su gume 14.9 sirine?zadnje imam 13.6 a prednje su mi 14.9 pa da li mogu da se "prokurvam" ove godine da ne kupujem uzane napred?
 
Od 250 evra pa navise ide komplet tocak u zavisnosti od stanja gume. Ne znam precnik posto nemam takve tockove kod kuce ali mogu lepo da se uklope na 5106, treba ti i fabricka kruna koja ide uz tocak i plocevina izmedju krune i tvog tocka.
 
dali neko zna od kojeg traktora pasu felne prednje i zadnje za zetora forteru? i koje bih gume trebao da stavim da traktor stoji ravno sad su na njemu 520/70 R 38 zadnje i 420/70 R24
 
da li neko zna koje dimenzije guma bi nama trebale ako sada imamo siroke tockove 14,9/13-28 na imt 560,a sada bi da stavimo uske gume,zeleli bi da ostavimo prednje 7,50-16
 
U toku su radovi, prepravka uzane felne od IMT 577 na rakovicu .....
fnykp0254.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh