Ursus

Mi sinoc prodali nas 335.
Sluzio je dobro, nista se kvarilo nije.
Baliranje, branje kukuruza, rastresanje sena, sakupljanje, cepac za drva, prskalica, ciklon, prikolice...
Bas je dobar tegljac, mnogo bolji od fergusona, po meni malo slabije kocnice al jbg, navikne se.
Ako izleti nekad povoljno, kupicu ga opet.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moj drug ga imao nemoze da ga prezali prodao ga u selu.
Stric ima vozio ga ja fin traktorcic jos kad ima tegove pozadi super je, zgodan za voznju.
 
Moze li neko ukratko da mi uporedi c355 i 360, glavne razlike?
Gledam jedan 355 da kupim, nekada sam imao c360 i isao je bas dobro ali je bio dotrajao pa ga prodao. Navodno ovom 355 je sve u dobrom stanju osim sto je kardan ostao zaglavljen ukljucen i nece da iskljuci, ne znam da li je to veliki problem otkloniti taj kvar?

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema tu neke velike razlike,c355 je slabiji za par konja i čini mi se nešto malo sporiji od c360,i što je kod c355 okrugli most a kod c360 četvrtasti.A ovo što neće kardan da se isključi,možeš skinuti poklopac mjenjača i vidjeti da nije viljuška zaglavila ili nešto tako,to samo nagadjam jer nisam nikad imao takav problem.
 
Poslednja izmena:
Ima i C 355 sa cetvrtastim mostom, takozvani "pragas". Oni su novije proizvodnje. To sto nece da iskljuci kardan moguce da mu ne radi kvacilo za kardan, ali bi trebalo kad je ugasen da ga iskljuci.
 
Nazad
Vrh