Ursus

Maky355

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2013
Poruka
155
Ja sam se preporodio kad sam nakon 756 uzeo OLT Posavac 2x12.

Nakon što sam uzeo Eberhardt, zaključio sam da ni jedan naš poluproizvod nije ni do koljena njima.

vladimir..

Član
Učlanjen(a)
14 Avg 2016
Poruka
194
Koji eberhardt? Ja jos nisam odlucio. 756 mi deluje kilavo a 757 preveliki. Lemind je jak al ne znam dal prevce lepo kao imt. I ja se razmisljam za neki strani.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.972
Lemind se ne moze bas pohvaliti da lepo slozi brazdu ako se ore dublje.
Gde je bas tvrdo i ugazeno sa dobrim raonicima je doktor.
Za prvo oranje baste, nema sanse da pukne ili da se savije itd.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

bata87

Član
Učlanjen(a)
13 Maj 2011
Poruka
585
Gde bih mogao da kupim otegač ili zategu za polugu. Treba mi za C-360. U Krokusu imaju neke indijske, cena je oko 900, a od Zetora se ne hvataju, mora prepravka, cena je oko 3000 dinara. Ovi indijski mi ne ulivaju poverenje. Meni treba jedna, ako ima neko viška orginalnu hteo bih da kupim.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.972
Muha Marija, imali su sve za Ursus-a.

Зорге

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2019
Poruka
956
Је л' истина да "Урсус" 904 "троши к'о тенк" (колико год то био више од трактора у устој класи), или је мој комшија без везе чачкао тастов трактор, па му раштелов'о пумпу?

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.972
Kolega Marko je nedavno nabavio sebi, verovatno ga je testirao pa ce reci tacno.

Peet

Član
Učlanjen(a)
11 Apr 2010
Poruka
8.755
Trosi u prazno kad se vozikas u obilasku parcela. Kad radi sa prikladnim masinerijama koje njemu odgovara onda ne moze se reci da je velik potrosac.
Imao sam 904 od 2007 do prosle godine i bio sam zadovoljan s njim.

FIlip DF

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
32
Uz odgovarajuci prikljucak ne trosi puno. Kod mene na ursusu 902 ne mogu ukljuciti kardan. Rucica pored sjedista gdje se ukljucje kardan ima prazan hod kao da je otkacena. Da li neko zna sta je u pitanju.
image hosting website free

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.232
Mozda je se jednostavno otkacila rucica negde ispod kabine. Ako je to moguce. Posto kazes da se ponasa kao da se otkacila onda prvo to proveriti.

FIlip DF

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Okt 2020
Poruka
32
I meni je to palo na pamet jer se unutra nista necuje kad je pomeram. Sad posle ovih zimskih radova cu izbaciti sediste i lim pa cu viditi na cemu sam.

Maky355

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2013
Poruka
155
Što se tiče potrošnje od 904 - Nisam mjerio, ali otprilike je tu sa ostalim traktorima. Ja orem sa 2x14", treća radna, brzi power. Potrošnja ništa ne odskače (ni više, ni manje) od ostalih traktora, dakle, u prosjeku je nekakvom.

Evo od mene još jedan video.
Prije gledanja uključite titlove, jer se na nekim dijelovima jako slabo čuje, pa sam izradio titlove.

Vrh