Ursus

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.152
Vazi Nikola. Samo obrati paznju da ta kabina montirana na URSUS nije visoka kao na IMR. Odnosno nije toliko veliki razmak izmedju blatobrana i gume. Nisam merio, ali mislim da je oko 15 cm razmak.

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.152
Odvila mi se navrtka sto drzi zupcanik na hidraulicnoj pumpi i skinem pumpu danas, ali navrtke nigde nema. Nadjem onu sigurnosnu podlosku i nesto sto ne znam sta je i to je to.

Sad me stra da mi ne napravi mozda neku havariju u buducnosti ili ipak ne moze?

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.152
O tome se radi Borislave sto i ne mogu dobro da pretrazim. Ovo sam odma naso, a nju nikako. Pokusao sam sa nekom zicom da je napipam i izvucem, ali bezuspesno. Jedino kad bi naso neki jak magnet. A jel znas ti mozda sta bi moglo da bude ono sto sam naso?

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.152
Potrazicu sutra jos malo, ako ne nadjem sklapam ga tako. Racunam KT par je visoko njemu ne moze nista, a u menjac koliko znam ne moze da se provuce. Sad mi nesto pade na pamet da je mozda istekla sa uljem kad sam ga ispustao.

zokidrum

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
1.422
Pozdrav, moze li se naci nesto od starije svetlosne grupe za 355, uzi stopovi i samo zmigavci za blatobrane?

zokidrum

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
1.422
Ma i ja imam solidne stopke nego volim original :). po Poljskoj ih ima koliko hoces ali ovde mrka kapa....

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.713
Vidi kod Muha Marije, oni donose delove direkt' iz Poljske.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.152
Taman da dovrsim oranje kad mi ispade cep sa glave motora mog C 360, bas do rezervara sto je. Naso sam ga, ali ne znam da li da ga lepim sad na licu mesta ili sta da preduzimam?

Vrh