Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

http://www.asocijacijapoljoprivrednika.rs/ produzen rok za placanje PIO za 2010 godinu

Petrović je u petak izjavio da će isplata subvencija početi veoma brzo, dodajući da svi poljoprivrednici koji su uplatili penzijsko osiguranje do 31. maja, mogu da se prijave do 15. juna, a da bi sredstva trebalo da dobiju nakon tri do četiri sedmice.

.. Jel to znaci da od nedelje pocece sa prijemom zahteva onih koji ispunjavaju gore navedene uslove do 30 Ha ?
 
Poslednja izmena:
Eee kad bi mogli tako ... znas i sam da ce prvi biti da se guraju oni koji nisu bili na blokadama , pri predavanju zahteva ...
 
http://www.asocijacijapoljoprivrednika.rs/ produzen rok za placanje PIO za 2010 godinu

Petrović je u petak izjavio da će isplata subvencija početi veoma brzo, dodajući da svi poljoprivrednici koji su uplatili penzijsko osiguranje do 31. maja, mogu da se prijave do 15. juna, a da bi sredstva trebalo da dobiju nakon tri do četiri sedmice.

.. Jel to znaci da od nedelje pocece sa prijemom zahteva onih koji ispunjavaju gore navedene uslove do 30 Ha ?

Misli se na uplatu , ko nije uplatio do 31.05.2011. može to da uradi do 15.06. . I tada misli da može da dobije u prvom roku .
 
Eee kad bi mogli tako ... znas i sam da ce prvi biti da se guraju oni koji nisu bili na blokadama , pri predavanju zahteva ...
A koji po redu mogu biti oni koji su ucestvovali u blokadama jedan dan? Saaalim se! Nemoj neko da me shvati pogresno.... Ucestvovao sam koliko sam mogao. A da je bilo mnooogo vecih od nas a da nisu ni bili na blokadama bilo je. I bice medju prvima sigurno koji ce predavati zahteve.... Znam da je off ali tu se spomenulo....
 
Neće biti od toga skoro ništa, ovaj prvi deo će isplatiti a onaj drugi malo sutra. Ko da protestvuje u januaru na -27 stepeni.
 
Neko je na fejsu napisao da ove godine treba 6000 dinara računa za djubrivo da bi se dobilo 6000 dinara. Da li je to istina?
 
Video sam i ja tu uredbu, postoji tabela kao i prošle godine, ali je na fejsu čovek napisao da je 6000 za 6000, kaže pouzdana informacija? Ja ne verujem...
 
Bio ja danas u upravi za trezor, svaki dan prolazim tuda, pa reko da svratim, kaze mi zena da u prvoj uredbi do 10 hektara uopste nisu trebali racuni... Da je videla i citala uredbu, samo zahtev i to je to...

Za ovu novu se nista ne zna, i ne zna se kada ce poceti da primaju zahteve....A jos manje za isplatu...

Nekako mi je i logicno da ne trebaju racuni, sve zemlje u okruzenju su ih ukinule, i sad se kajem sto to nije bio jedan od zahteva na protestu... To je cista glupost, pa ne ide traktor na vodu, i ne pada seme i djubrivo sa neba... Ljudi to kupe ili uzmu na razmenu. PIO mi je ok, ali ovo je skroz glupo, i kajem se, jako kajem, sto to nismo trazili - UKIDANJE RACUNA....
 
@goxgi pa valjda dobijes racun kada nesto kupis. Ja sam kupio seme, vestak, naftu i za sve imam dovoljno racuna. Ne vidim u cemu je problem.
 
Svi smo mi kupili seme , veštak i naftu nikome nije palo sa neba ali problem je u tome što mi to moramo i dokazivati. Zašto prosto kad može komplikovano
 
Ljudi da li ste culi da ce biti povracaja para za zalivne sisteme, prikljucne masine itd ? Spominje li neko tu uredbu? Ja nista nisam cuo da neko o tome prica!!
 
Nazad
Vrh