Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Krediti krediti krediti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa ne treba nama vise kredita!!! Samo nas bacajte bankama kao lavovima pa nek nas pojedu i da zabrsimo sa ovom farsom!!!!
 
Rešenje za sve probleme su krediti sa 8% kamate i gotovo, u stilo šta bi vi još hteli. A protest ne komentariše, samo nema razloga za ovakvu reakciju evo vam krediti.
 
Ispucali se do zadnjeg dinara za pripremu za setvu, za samu setvu, premija za mleko JOS NIJE PLACENA!!!! A i kad bude to je vec davno potroseno! Subvencije za stocarstvo, po proizvodnom grlu pola sad a pola po prilivu sredstava u budzet, sto znaci nikad a mozda ni tad! Podnosenje zahteva do 15.07.2011. a isplata...dogodine! Nista ovde nije u korist poljoprivrednika! Samo lazna obecanja! A prosle godine usvojen je budzet za poljoprivredu po kom stoje uredbe od prosle godine! Gde su te pare! Petrodic dodje i nema para!!!! To je van svake pameti!
 
Kud ide ovaj svet. Dok tražimo milostinju i čekamo da nam daju milostinju(subvencije) za one do 10h, od toga nema vajde ama baš nikakve ta politika ama baš ništa ne valja. Neka krenu sa otkupljivanjem poljoprivrednih proizvoda sa evropskim cenama subvencije mi ne trebaju.
To vam je kao onaj deda što svira na ulici sa polomljenom violinom koju samo on razume i pored njega pocepan šešir koi kaže daj neki dinar.
 
Uredba do 10 ha nije prihvacena. Inace kako ce bankar ici na letovanje ako mi ne uzimamo kredite?
 
Ne pristati na jeftine ustupke i te price pregovori,razgovori...Uredbe u roku od 48h,krediti maksimalno 5% kao i pre,od sledece godine 200e po hektaru,da se priblizimo zemljama u okruzenju,javna skladista za sve bilo mali-bilo veliki,mladima na selu veca podrska u vidu bespovratnih sredstava uz biznis plan,pomoc svima koji su pretrpeli stetu bilo koje vrste(grad,susa,kradja,itd...),drzavna zemlja da se oduzme i ne prodaje tajkunima(ko radi vise od 500 k.j)i jos mnogo toga
 
Pricali sa Vojom M...dobili smo fax od njega i trebalo bi da svaki traktor u kolonama ima po jedan list na kome je ispisano sve sto je potrebno sa njihovim pecatom...valjda zbog Policije...traktori NE MORAJU biti registrovani,MORAJU imati svetlosnu instalaciju,kocnice i rotaciju.
 
Ne pristati na jeftine ustupke i te price pregovori,razgovori...Uredbe u roku od 48h,krediti maksimalno 5% kao i pre,od sledece godine 200e po hektaru,da se priblizimo zemljama u okruzenju,javna skladista za sve bilo mali-bilo veliki,mladima na selu veca podrska u vidu bespovratnih sredstava uz biznis plan,pomoc svima koji su pretrpeli stetu bilo koje vrste(grad,susa,kradja,itd...),drzavna zemlja da se oduzme i ne prodaje tajkunima(ko radi vise od 500 k.j)i jos mnogo toga
Eto zahteva i da se to donese za sledecu 2011.god da se zna unapred na cemu smo da nebude kao i ove nista se nezna do daljnjeg,price oko pregovora NEMA,ispunite sve odmah a ne nesto na kasikicu,mozes misliti odjednom nema para pa gde su,stocarima nista nije isplaceno,premije za mleko kasne,pa sta su ispunili::jako_besan::::lose::
 
Pricali sa Vojom M...dobili smo fax od njega i trebalo bi da svaki traktor u kolonama ima po jedan list na kome je ispisano sve sto je potrebno sa njihovim pecatom...valjda zbog Policije...traktori NE MORAJU biti registrovani,MORAJU imati svetlosnu instalaciju,kocnice i rotaciju.
Jel to 100 % tacno da traktor ne mora biti registrovan?
 
Mogu da prekinu celu kolonu ali ne mogu da izdvoje jedan traktor i kazu aj ti na tehnicki to ne mogu!!
Lane su nama tako rekli kada je bila organizacija protesta,e sad ako su menjali nesto po tom pitanju od lane...
 
Ma ne boj se , pod organizovanom protestnom voznjom i situacijom koja je je sad da nekom pisu prijavu zbog registracije je suluda . Mup nam daje punu podrsku uz to da smo korektni i bez alkohola .
 
Pricali sa Vojom M...dobili smo fax od njega i trebalo bi da svaki traktor u kolonama ima po jedan list na kome je ispisano sve sto je potrebno sa njihovim pecatom...valjda zbog Policije...traktori NE MORAJU biti registrovani,MORAJU imati svetlosnu instalaciju,kocnice i rotaciju.
Hajde lepo postavi na forum fax što ste dobili kao sliku da bi mogli da ga skinemo i nalepimo na traktore, ili koliko sam svatio da niste dobili tačan sadržaj šta treba da piše kontaktirajte Voju nek vam pošalje pa da to umnožimo ako je već takva procedura.
 
Ako se proceni da pojedinac ili vise njih ugrozava saobracaj moze da ga iskljuci iz saobracaja.To podrazumeva nebezbedno upravljanje vozilom,ili ako se proceni da ucesnik ugrozava ostale ucesniike u saobracaju.Ako se koloni doda pratnja sluzbenih lica,ta kolona spada u vozila sa prvenstvom prolaza,i na njih se neodnose neki stavovi iz zakona.
 
Koliko znam kolona ce dobiti pratnju i panduri im ne mogu nista kao takvima.
Najvaznija stvar je da se niko ne napije pa krene da obilazi celu kolonu ili tako nesto e tad bi moglo biti problema jedino.
 
Koliko znam kolona ce dobiti pratnju i panduri im ne mogu nista kao takvima.
Najvaznija stvar je da se niko ne napije pa krene da obilazi celu kolonu ili tako nesto e tad bi moglo biti problema jedino.
Kolona dobija pratnju ali tek iz vecih gradova....Tako da mi nije jasno sta se desava sa ostalima koji trebaju stici do grada....konkretno nas primer iz Jasa Tomic krecu traktori idu za Secanj i kroz Sutjesku pa za Zrenjanin. Tu ce se skupiti desetak traktora i opet se svara kolona koja treba stici do Zrenjanina.
 
Naravno ljudi bez alkohola,to sam zaboravio pisati,to je isto izdata molba,aj pivo-dva-ali nemoj time da napravimo zastoje...a fax dobijate za koji minut.
 
e640eu.jpg

Evo po dogovoru.
 
Nazad
Vrh