Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

To si izgleda ti jedini isao na proteste

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Lupas samo o tome da si ti jedini na svetu isao na proteste a svi ostali su sedeli kuci i samo traze pare za koje si se ti izborio

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Lupas samo o tome da si ti jedini na svetu isao na proteste a svi ostali su sedeli kuci i samo traze pare za koje si se ti izborio

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Gde sam napisao da sam jedini na svetu išao na ptoteste?
Nisu svi sedeli ali ti očigledno jesi,a koliko znam u tvom kraju se izlazilo.
Nekad je bolje ne javljati se, naročito ako nemaš šta da kažeš.
 
Eto a ti imas sta da kazes, gde god je neko pisao o subvencijama ili o akcizama za dorivo ti si ga napadao kako samo trazi nesto a nije isao na proteste bez izuzetaka tako da ispada da si samo ti isao. Ja nisam sedeo ali nisam ni isao na proteste a sto mislis da ti imas vise prava od mene da se javljas, jer zato sto si isao na proteste pa imas neka veca prava od mene ili bilo koga
 
Nazad
Vrh