Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

To si izgleda ti jedini isao na proteste

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Lupas samo o tome da si ti jedini na svetu isao na proteste a svi ostali su sedeli kuci i samo traze pare za koje si se ti izborio

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Lupas samo o tome da si ti jedini na svetu isao na proteste a svi ostali su sedeli kuci i samo traze pare za koje si se ti izborio

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Gde sam napisao da sam jedini na svetu išao na ptoteste?
Nisu svi sedeli ali ti očigledno jesi,a koliko znam u tvom kraju se izlazilo.
Nekad je bolje ne javljati se, naročito ako nemaš šta da kažeš.
 
Nazad
Vrh