Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Jesi li išao ili ne?To si izgleda ti jedini isao na proteste
Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Nije jedini, ali mogu da potvrdim da je on isao.To si izgleda ti jedini isao na proteste
Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Nisam isao i? A sta ti lupas ili se nadas da dobijes orden?Jesi li išao ili ne?
Vidim da ovde na forumu služiš za lupanje gluposti.
Prvo napiši šta sam lupio?Nisam isao i? A sta ti lupas ili se nadas da dobijes orden?
Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Gde sam napisao da sam jedini na svetu išao na ptoteste?Lupas samo o tome da si ti jedini na svetu isao na proteste a svi ostali su sedeli kuci i samo traze pare za koje si se ti izborio
Послато са RMX3263 помоћу Тапатока




