Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Parcela 1,92 ha, do sada iskoristio 162L i imaonovi račun na 28, trebalo bi lagano da prođe, on kaže - ne može.
 
Ako ste uzeli na pozajmjenu agro karticu onda , je moguce. Od njega skinu litrazu a vi nemozete da da dobijete akcizu...

p.s. vrlo moguce da u medjuvremenu svu agro karticu su povezali sa gazdinstvom....
 
Da li je neko imao slican problem, uveo sam sve regularno bez decimala zaokruzivao sam ako je 79.52 na 79, i iskace mi da sam prekoracio kolicinu makar pise 400/400.. https://ibb.co/NZ9tpsV
ja danas pomagala komšiji da unese , isto se pojavljivalo , a ostalo mu 6 lit neiskorišćenih, pa sam dodala još jednu parcelu i ukucala tih 6 lit i onda je prošlo, mada je suprotno od tog upozorenja ali mislim da je zabagovalo nešto kod njih , jer nije radila ni e uprava
 
ja bio danas prvi put ove god da tocim i na kraju pitam dami proveri kolko litara mogu tociti i umalo da dobijem slog kaze mi da imam jos 275lit ja pitam kako kad u gazdinstvu imam preko 30 h znaci trebo bi 3000 lit ona kaze ne ne po evidenciji vi imate 7,5 h ...kako ja kazem to sam imo pre 10 god kad sam otvorio gazdinstvo zovem eagrar i gospodja mi kaze da izvadim aktivni status i setvenu strukturu i nosim na benzisku da promene i isprave gresku a u nis servisu kazu zovi e agrar i eto prosto neznam sta da radim jer jedni na druge se vade a zakinuli za 2500lit jel imo neko slican problem ??kako ga resiti??
 
E sad si me bacio u bedak,moracu i ja da idem da vidim na pumpu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
ja bio danas prvi put ove god da tocim i na kraju pitam dami proveri kolko litara mogu tociti i umalo da dobijem slog kaze mi da imam jos 275lit ja pitam kako kad u gazdinstvu imam preko 30 h znaci trebo bi 3000 lit ona kaze ne ne po evidenciji vi imate 7,5 h ...kako ja kazem to sam imo pre 10 god kad sam otvorio gazdinstvo zovem eagrar i gospodja mi kaze da izvadim aktivni status i setvenu strukturu i nosim na benzisku da promene i isprave gresku a u nis servisu kazu zovi e agrar i eto prosto neznam sta da radim jer jedni na druge se vade a zakinuli za 2500lit jel imo neko slican problem ??kako ga resiti??
Evo ja isti problem imam,jes uspeo nesto resiti?
 
Danas sam hteo da predam zahtev za refakciju i vidim da mi fali jedan račun od 400l, datum točenja 21.03.. Provozao sam se do pumle, kazu da je sa njihove strane sve odradjeno kako treba.
Ostali računi su mi se pojavljivali u e agraru nakon 24h. Da li da cekam jos da se pojavi ili da kontaktiram call centar?
 
U februaru je bilo tako da se sutradan pojavi račun, a isto pre neki dan što je uzeto nema ga još uvek.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
takodje isti slucaj i kod mene,racuna za sada nema evo proslo nedelju dana

praticemo situaciju

od proslog poslatog zahteva za refakciju do resenja je trebalo samo 4 dana u e sanducetu,za sada jos nema uplate
 
Kod nas stric pogrešio oko računa za gorivo, uzeo 300 litara goriva na karticu i nije im rekao broj gazdinstva, zaboravio :mad:, i ja kad sam proveravao vidim nema računa na eagraru, nazovemo kol centar da proverim stanje a oni umanjili količinu raspoloživog goriva sa tog gazdinstva za tih 300 litara a račun nema, kažu nije prijavljen broj gazdinstva. Interesantno je da sa tom karticom znaju čije je gazdinstvo i kome da skinu tih 300 litara sa dozvoljene količine za povrat a ne znaju broj gazdinstva da bi se račun pojavio na eagraru. Koji su to prevaranti u pm...
 
takodje isti slucaj i kod mene,racuna za sada nema evo proslo nedelju dana

praticemo situaciju

od proslog poslatog zahteva za refakciju do resenja je trebalo samo 4 dana u e sanducetu,za sada jos nema uplate
zahtev za refakciju 150L poslat 1 marta

danas stiglo resenje u e sanduce da se usvaja i nalaze isplata
evo pre bukvalno 10min stigla uplata

pise uplatilac ---od akciza za gasnja ulja beograd---
 
Kod nas stric pogrešio oko računa za gorivo, uzeo 300 litara goriva na karticu i nije im rekao broj gazdinstva, zaboravio :mad:, i ja kad sam proveravao vidim nema računa na eagraru, nazovemo kol centar da proverim stanje a oni umanjili količinu raspoloživog goriva sa tog gazdinstva za tih 300 litara a račun nema, kažu nije prijavljen broj gazdinstva. Interesantno je da sa tom karticom znaju čije je gazdinstvo i kome da skinu tih 300 litara sa dozvoljene količine za povrat a ne znaju broj gazdinstva da bi se račun pojavio na eagraru. Koji su to prevaranti u pm...
Sve piše na Agro kartici samo je bilo potrebno da se stisne Uvezi podatke sa kartice (Ima mogućnost i ručno da se piše sve).

Probajte sa Pumpom nekako da regulišete taj problem.
 
Sipao sam gorivo na NIS-ovoj pumpi i devojka što radi upisala mi je JMBG, a ne nalazim se u sistemu PDV-a. Gorivo sam sipao 22.04 i nema ga u eAgraru. Zanima me da li će se sam pojaviti račun ili treba nešto da preduzmem?
 
Evo ja isti problem imam,jes uspeo nesto resiti?
nista zvao e agrar kazu idi na pumpu odnesi setvenu strukturu i aktivni da ti to odrade imaju dizvolu a tamo se prave blesavi kao to radi e agrar i tuje pat pozicija cuo da lukoil isto radi nesto po tom principu samo nema dnevnog ogranicenja sipanja itd itd a cena 185 tako za 5 din dase maltretiram i 10 puta da idem na pumpu umesto 3 puta bas se ni neisplati kad sve saberes
 
A zasto na jmbg kad za nas fizicka lica ide na BPG racun ,tj pod brojem 16 spadamo bese ...Kad god sam do sad uzimao gorivo na Nis pumpi,uvek me pitali pre nego sto kuca racun jel ide na jmbg,bpg ,jel ficiko lice itd ...Ali svejedno nemoj ti cekati da oni pitaju ,cim dodjes do kase kazes im sta i kako.
 
A zasto na jmbg kad za nas fizicka lica ide na BPG racun ,tj pod brojem 16 spadamo bese ...Kad god sam do sad uzimao gorivo na Nis pumpi,uvek me pitali pre nego sto kuca racun jel ide na jmbg,bpg ,jel ficiko lice itd ...Ali svejedno nemoj ti cekati da oni pitaju ,cim dodjes do kase kazes im sta i kako.
Bila gužva a nisam znao napamet BPG reko da potražim, kaže ona može i JMBG ako znaš i ja joj izdiktirao. Šta mislite hoće li se pojaviti u eAgraru?
 
Nazad
Vrh