Trimeri

Treba mi informacija oko nozeva za trimer. Zanima me sta koji od ovih nozeva 2T, 3T, 4T, 8T najbolje kosi, tj. sta mu je primarna namena, posto treba da kupim pa se dvoumim sta da uzmem. Treba da pokosim travu od pola metra, posto silkom bas sporo ide.
 
to je koliko se secam oznaka za 2 kraka , za 3 kraka za 4 kraka noz i taj 8 t, je noz okruglog oblika slicno kao cirkular list. namena muje bas to secenje visoke trave , ja mislim da je taj 8 t noz najbolji za tu visoku travu da kazem. ja sam kosio i vecu travu od te tvoje sa trokrakim nozem ali nije bas ono laganica da kazem.
 
ja sam kupovao pre 2 god, 3 t noz ali neka francuska firma ga pravi , nije ono lim kao kod kineza. ali je taj noz bas masivan i odlicno uradjen, i velika razlika u odnosu na ono na kineze, bio je sa rupom 25,4 mm, za vilager.
 
Ja za visoku travu koristim vidia cirkular za travu. Ono je bruka kako lako kosi i koliko mašina malo troši. Sa rezeovoarom ima da se ubijes od posla. A nije ni skup 850 din.
 
Ja za visoku travu koristim vidia cirkular za travu. Ono je bruka kako lako kosi i koliko mašina malo troši. Sa rezeovoarom ima da se ubijes od posla. A nije ni skup 850 din.
Vujke ако може фото да се погледа шта си купио, где си купио, цена и утисак какав је квалитет јер то би требало да сви дајемо податке онима који траже нешто боље. Поздрав.

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Vujke ако може фото да се погледа шта си купио, где си купио, цена и утисак какав је квалитет јер то би требало да сви дајемо податке онима који траже нешто боље. Поздрав.

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
Kupio sam je u lokalnoj radnji, plato 850 din mislim da je u pitanju neki womax ili nešto slično. Bacio sam pakovanje.
Ali da radi radi odlično
To je ovo cudo sa slike.
.
4067317903a1a41df83791487971d1b5.jpg
 
To sam dobio uz Demon tri er još nisam koristio
Drugar je isto uzeo demon i koristio je testeru za košenje malina

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
D
Da li vredi ovo? 2 god.garancija.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
juan bolje ne kupuj to taj strong je tesko smece , to je ono najgori kinez koji postoji.... bolje ne kupuj nista ako nemas dovoljno para
 
Hvala druze. Ja se potpalio neko vreme za demon, ali zale se ljudi kod mene, nisu zadovoljni, milion mana, a vibracije kao ma frezi.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Koliku površinu planiraš da kosiš? Sve preko 20 ari najosnovniji stihl ili husquarna modeli. Do 20 ari viliger a model vidi ovde na temi je pisano dosta.
 
Od 6200 poruka u ovoj temi, bar 70% je ta dilema...A odgovori se svode na koliko para-toliko muzike...Da, može kinez da izgura i više, jedan od najvećih problema je "kako ti se zalomi", tj. ta roba nema nikakvu kontrolu kvaliteta, pa možda izdrži i nekoliko sezona (To su oni korisnici koje se hvale da imaju aždaju od mašine), a može biti da se sve raspadne posle mesec dana, pogotovo ako je korisnik "operisan" od mehanike, ne sluša mašinu, ne preduzima ama baš ništa da ista potraje zavivši makar šraf koji se odvio.Bilo kako bilo, onaj ko nije radio sa pravim alatom, za njega trenutno nema para, a ima neke manje površine koje planira redovnije da tretira, Villager će odraditi posao.Za one strpljivije, koji mogu da uštede neku paru, odgovor je odavno poznat šta kupiti.Ne izmišljajmo toplu vodu da bi smo primeteli rupu na saksiji....
Dakle, realna potreba +finasijska mogućnost = mašina.
 
Nazad
Vrh