Trimeri

Cini mi se da sam negde u temi video da imas Same 120+ks, tako da ne bih ja gubio vreme sa silom nebeskom oko toga.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na yt gomila klipova na ovu temu, samo ukucajte stump removal, koriste i neke specijalne soli , koliko sam video, koje pospesuju truljenje
 
Cini mi se da sam negde u temi video da imas Same 120+ks, tako da ne bih ja gubio vreme sa silom nebeskom oko toga.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Imam Silvera 130 ali te manje sajle ce pokidati ako bude neki jaci koren.. Imam veliku sajlu koju ne moze da pokida ali je malo komplikovano baratati sa njom pa sam mislio da to resim sa manjim traktorom. Sad razmisljam mozda bi Silver mogao to samo hidraulikom da pocupa.. 🤔
 
Ako su u precniku do 20cm vis zemlje nema tu jakog korena...
E jbg, pozajmi lanac od nekog.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li je dvokraki bolji za krcenje? Ja narucio trokraki, ali jos mogu da se predomislim.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ja koristim ovakav i zadovoljan sam
353d6b73adcac863ed9397ace35d3694.jpg


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Vjerujem ti, nisam radio sa zakrivljenim. Ovaj što sam okačio gore mi je bolji od recimo ovog, jer više sitni.
34f7ef0e45778171e7284363be64b340.jpg


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ovih dana kupujem još jednog kineza. Ovaj će biti u tastovoj vikendici. Jel ima neko da koristi Hustil (ime mu govori da je to čedo od huskve i štila) , jel kvalitetniji od vomaxa, agm-a ili demona.
 
Poslednja izmena:
Ovih dana kupujem još jednog kineza. Ovaj će biti u tastovoj vikendici. Jel ima neko da koristi Hustil (ime mu govori da je to čedo od huskve i štila) , jel kvalitetniji od vomaxa, agm-a ili demona.
Bijim se da mu ime takodje govori da će biti degenerisan. :ROFLMAO: Jednostavno, neke stvari se ne ukrštaju. Al aj isprobaj pa nam reci utiske.
Ja više ne verujem ničemu. Ni kvalitetnim markama sa tradicijom, ni jeftinim kinezima... Nekako mi sve više deluje kao lutrija pa šta ti zapadne.
 
Evo da pitam iskusne trimerase, kakav noz (cirkular?) koristiti za secenje izdanaka u vocnjaku, konkretno lesnik je u pitanju? debljine su recimo kao mali prst.
koristim list od okrugle testere, ali posle pedesetak isecenih zbunova, svi vidija zubi otpadnu. iako pise da je cirkular do 8000 obrtaja (mozda nije do obrtaja?). ovako mi treba dva vidija lista dnevno a to kosta.
 
Nazad
Vrh