Trimeri

Ja rešio da uzmem još jednog jeftinog kineza za tastovu vikendicu. Nisu skupi, jesu kvarljivi ali mogu obaviti dosta posla. Jedino nežurim pa će verovatno sačekati proleće.
 
Od nedavno mi se na BC2700 xce okreće glava na ler gasu. Takođe, nakon gašenja trimera, čuje se da se nešto okreće unutra, a glava stoji. Pretpostavljam da je kvačilo u pitanju. Rekao bih da bolje kosi sada, tj. isti učinak ima sa manje gasa. Da vozim ovako ili da čekam da se raspadne?

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Rekao bih da su opruge oslabile, pa su potrebni manji obrtaji da lamela zalijepi za zvono.
 
Ja se ponovio...posle skoro završene i uspešne sezone, rešio da obnovim mašine...imam još dva pogođena posla krajem oktobra,Krčenje dve njive koje nisu rađene 25 godina.Jedna 60 ari, druga 40...imaće cele zime šta da se radi.
Uzeo Husqvarnu 545 RXT i prvi put u mojoj flotili jedan autotune...








 
Da li je neko kupovao cepice za usi (protiv buke) trebalo bi mi kada kosim trimerom ili kada secem drva motorkom ako ima nesto tako na aliexpressu?
 
@dejan 351
Ja sam isto hteo da kupim tu husqvarnu ali mi je bilo preskupo pa sam se odlucio za oleo mac 755 . Realno gledano ta husq ima najveci precnik kosenja 49 cm,dok om 755 ima 44 cm ali je cena bila skoro 50 posto veca.
Sad hocu da kupim jedan lagani trimer kao sto je husq 525 da imam za lakse poslove da ne bih vukljao trimer od 10+ kg
 
Nazad
Vrh