Trimeri

Ja danas bas dobro zaposlio moj BC 1900 XC sa trokrakim nozem. Neka jaka i gusta trava bila i iznenadio me sa potrosnjom. Po prvi put mi se desilo da sam ugasio trimer i seo da odmori, a rezervoar jos nije bio prazan. Da sam to isto kosio sa silkom sigurno bi bila 15-20% veca potrosnja.
 
Ljudi jel ko kupovo Stihl ulje od 1l a da je boca rucno zatvorena,da nije originalno i hermeticki zatvorena?
I kakva su iskustva sa Husqvara uljem u Vilager trimer?
 
Ja koristim husgvarna ulje u vilageru i motorki stilovki potrošio sam ga već dva pakovanja po litru Po meni je bolje nego stihl nekako motor življe radi Problema nema samo svježe gorivo
 
Ma sve je to isto,u pogledu kvaliteta PRC je PRC,samo sto Villager ima kakvu takvu mrezu servisa i rez.delova,sad je i on nabacio ime pa ima jacu cenu.Bitno je da ima garanciju i blizina ovl. servisa,ako toga nema,batali tu kupovinu.
 
Јуче пробао тример вилагер 1250п код комшије ,нов у њиховој понуди, и могу само да га похвалим...некако ми се чини да има више гаса него мој 1250с и одрађен је са много више пажње на детаље,скоро па иста стилова глава за силк,држач ручки је као код професионалних тримера и ручке су знатно боље одрађене!
 
Sasvim dobro je to HP, ako se pojavi LS kupi to ili najbolje XP dvotaktol. U razvijenijim zemljama je otimacina za te dvotaktole, ali kada se pojave kod nas, kupujem zalihu pa zato imam da radim sa najboljim dvotaktolima.
 
Ako hoces kvalitet onda kupi stihl hp ultra od njega nema boljeg potpuna sintetika i jos bio razgradljiva za 5 litara mesavine izadje 260 dinara plus je boca fabricki zavarena dakle original Nemacka.
 
Stigla prinova,i pomoc husqvarni
Kupio nov villager trimer,nemam bas najbolja iskustva sa kineskim proizvodima,ali svi ga hvale,ja sa juce ceo dan trimerisao sa njim i prezadovoljan sam,snage ima,nigde zagusio nije,jedino malo vise trosi,imace sa svime ostalim sam prezadovoljan
20150516121127.jpg

20150516121136-1.jpg
 
Stigla prinova,i pomoc husqvarni
Kupio nov villager trimer,nemam bas najbolja iskustva sa kineskim proizvodima,ali svi ga hvale,ja sa juce ceo dan trimerisao sa njim i prezadovoljan sam,snage ima,nigde zagusio nije,jedino malo vise trosi,imace sa svime ostalim sam prezadovoljan

I kada sam ja kupio BC 1900 XC isto mi je mnogo brzo svukao prva 2-3 rezervoara, a posle zaboravis kada si sipao gorivo. Ajd bas da vidim da li ce i sa tvojim tako biti.
Srecna kupovina :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh