Trenutne cene na tržištu (ovce, koze, i tsl.)

Vasar u Zablju danas jagnjad preko 30 kg 350 din.se trazi,prodato par komada,al nije bila neka ponuda.Cena rekordna.
 
Daj Boze da i kod jagnjad bude malo veca cena jer zadnjh 10 godina prodam jagance sve za 2 evra . Ako bude u april 350 din Kg e onda i mi ovcari uzmemo neke lepe pare ::novac::
attachment.php
 
Daj Boze da i kod jagnjad bude malo veca cena jer zadnjh 10 godina prodam jagance sve za 2 evra . Ako bude u april 350 din Kg e onda i mi ovcari uzmemo neke lepe pare ::novac::
attachment.php
kolega ne nadajte se da ce biti ni blizu te cene.iskreno da budemo zadovoljni i sa tih 250din,koliko je bilo prosle godine u to vreme.ipak su tu monopoli jaki,a trziste ne razlikuje kvalitetno od nekvalitetnog.sve sto bude preko ove cene blago nama...
 
sta li se desava sa cenom jaganjaca dobio sam informaciju da su neki ljudi u mojoj okolini placali 320din,mada nije 100%provereno.ima li ko pouzdanih informacija.meni prva tura stize za mesec i po ,a druga za dva meseca i malo vise,ali uvek pratim desavanja da vidim gde ce se zaustaviti?
 
danas na vasaru u cacku jagnjad 300din/kg ovce 130din/kg.ponuda smesna i po kvalitetu i po kvantitetu
 
Što znači da na jagnjetu od 35 kg ako hoćete papire izgubite u startu 1000 din a za preostalih 1000 din treba da se maltretirate i ne znate da li ćete ih dobiti. :sta:

kod nas skoro niko ne uzima veliku jagnjad, uglavnom je prodaja unapred dogovorena, pirotsko jagnje, svi pricaju kad dodju da kupe, nema takvo, ::jako_besan:: pa sto ga ne plate, a ako predje 25kg kuku i lele , a za ovo sto ste naveli tako nekako pa kako ko voli, nisam ni sama pametna, jos nema premija od prosle godine, ne lipsi magarce do zelene trave:sjasi:
 
Nazad
Vrh