Trenutne cene na tržištu (ovce, koze, i tsl.)

Kod nas je cena 2 evra, ali slaba potražnja. Očekujem da će krenuti za Petrovdan....seoska Slava.
 
Kod nas potraznja za jaganjce nikakva.Zvao sam nekoliko njih kojima sam prodavao do sad i nikom ne treba.I ja se nadam da ce se nesto promeniti posle Petrovdana,kad prodje post
 
ne znam sta je ali nije dobro zvao mesetara ali ne otkupljuje drugi nudi 200 nije mi jasno a sad im se sprema pokolj za gucu nije istina da ne trebaju haos::jako_besan::
inace danas prodo jednog 0d 38kg za 2 evra ali je osla zenska od trojki trebalo je ostati za priplod jebiga
 
Kod nas jaganjci od 200 do 230 din/kg,ja juce prodao 5 komada po 210 din/kg,imali 162kg.Prasici od 240 do 270,zavisi od tezine,ali mala je potraznja.
 
ne znam sta je ali nije dobro zvao mesetara ali ne otkupljuje drugi nudi 200 nije mi jasno a sad im se sprema pokolj za gucu nije istina da ne trebaju haos::jako_besan::
inace danas prodo jednog 0d 38kg za 2 evra ali je osla zenska od trojki trebalo je ostati za priplod jebiga


kolega da imamo 100 guca ne bi nam bilo dovoljno.sta je jedna guca-100jaganjaca i 150prasica i to je to...
 
Nazad
Vrh