Trenutna cena psenice roda 2010.godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas na b-92 u emisiji "znanje na poklon " govorili o ceni od 10 din/kg
:zli: :nono: :udri: ::lose::
 
ja sam rešio da ne gledam zaharijeva sra.... i mnogo se manje sekiram njega će i unositi u taj studio samo kako bi sr..... kako može a kako nemože ko da mi sami ne vidimo u naše novčanike kako su sve tanji ::lose::
 
I ja sam prestao odavno da gledam te smaracke emisije.Nikada nece da prikazu realnu situaciju i stalno su im neke prevare na umu pocevsi od puzeva pa preko nojeva do nazimica sa jedne privatne farme ovde iz okoline(Takodje klasicna prevara sa navodno dobrom cenom tovljenika).A ljudi naivni,verovatno iz ocaja pokusavaju da se uhvate za slamku pa tek onda potonu :zli: :udri: ::lose::.
 
Obicna reklama za rasadnike,hemiju i semenarstva.
U fazonu "ovo se isplati,zaradis toliko,a sadnice imas da kupis tu i tu."
Cekam da jednom kaze gde cemo prodati to sto proizvedemo i po kojoj ceni.

Glodara ukljucim,samo ako pogresim sa daljinskim
 
Trebalo bi sve ove izjave o situaciji sa žitom(intervjue, prognoze, savete ) sačuvati u zasebnoj temi, da bi ih imali na uvid do sledeće setve žita, da se ne zaboravi :nono:
 
trebali bismo biti posteni i da ne slazemo da necemo sejati
kad ono u oktobru trljamo ruke jer mislimo da ce malo ljudi sejati pa cemo mi imati veliku ::novac:: na leto ::lose:: ja inace sejem i do 30 kj zbog manje posla u jesen kad berem kukuruz ali posto sam odlucio da vise ne berem kukuruz nego sve ovrsim, e onda mi sve jedno :ppozdrav:
 
meni da netreba slama za baliranje sigurno je nebi sejo ali gde da baliram kad kod mene ima ljudi koji je već par godina unazad ne seju a što se tiče novnara treba mu proslediti malo ovih komentara na b92 možda neko i pročita
 
Zaharija ne treba gledati i njegovu usr...emisiju...on je Viktorijin covek i navija za male cene trenutno za zito a i za sve tendere sto drzava raspisuje oko regresa djubriva...on je njihov covek i podrzava to jer dobija izgleda debele pare za to...a uostalom pukli smo,gledali,ne gledali,kroje kako hoce,nikog ne pitaju dal je to dobro....kad naftu poskupljuju samo govore ej mi napravili presek cena na svetskom trzistu na 15 dana i moramo da podignemo cenu...kako bi bili da mi napravimo presek cene psenice u zadnjih 15 dana na svetskom trzistu?Na to nemaju pameti?E Srbistanu moj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh