Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos kad bi kockicu secera neko isproveravao bilo bi lepo,kao i SGS...neka ovog nek svira nama bolje
 
Presentation%2011.12..jpg
Skoro 5 dinara razlika u ceni na berzi u Novom Sadu i Budimpesti
 
Danas meljem za svinje i nešto kontam ,pun mi kuk tih Grčkih slova sve iskaču iz njega .U velikoj sam brizi .Neću moći da ga prodam ni po 320 e. u junu mesecu...:haha:
fmncw4.jpg
 
Samo polako, cena je u padu i zbog velike ponude ljudi koji nisu obavesteni da je ovo opasna prevara, i zbog onih koji su zakljucili prodaju pa je sada to u ponudi na ns berzi a ovi nece da daju vecu cenu jer koriste priliku.Kad je i Miskovic pao pasce svi kao kula od karata ima sve da se rusi ,a i treba pa dosta vise lopovluka i namestanja , cujem da je jedna od sledecih akcija u talijanuovoj opstini namestanja na licitacijama drzavne zemlje.:off_topic:
nadam se skorijem oporavku cene kukuruza.
 
Ku u Šojića,kad su mu " hakleri"ušli kroz kompjuter.Sve lete ispred očiju.Mali :off_topic:.Da kažem danas kod mene 0.54 km ili 0.27e.
 
Kad je i Miskovic pao pasce svi kao kula od karata ima sve da se rusi ,a i treba pa dosta vise lopovluka .
To bi bilo jako lepo,nadam se da ce se i desiti.

- - - - - - - - - -

Jos kad bi kockicu secera neko isproveravao bilo bi lepo,kao i SGS...
Morace,ukoliko su se ozbiljno nameracili na lopove.
Ne bi valjalo da bude - Uhvatili smo Miskovica,pa zar nismo super sad?
Sve proveriti i naravno na kraju pohapsiti,jer nisu nevini sigurno,javna je tajna kako su se obogatili...
U to vreme (vreme njihovih pocetaka) narod nije imao da kupi dzak cementa,a oni su imali za avione,kamione,silose,brodove.
Treba da se pita za taj cuveni prvi milion od kog su svi poceli i za koji se kaze da se ne pita,a posle je sve "legalno".

- - - - - - - - - -

Pa evo odoše Miškovići ,koju bi ti krupniju ribu hteo???
Redom!
Sve redom...sve lopurde !
 
ja nikoga od njih ne bih poslao u zatvor, samo im treba oduzeti sve sto su na nelegalan nacin stekli, zatim naplatiti od ostatka sto pretekne, ako nesto pretekne izgubljenu dobit za drzavu i onda ih pustiti, pa nek rade sta znaju, ako nemaju da isplate onda na ulicu da ciste sneg a dnevnica u drzavnu kasu dok se ne namiri dug, a ne neko da ih hrani gratis i greje u zatvoru po ovoj zimi, nema gore kletve od one Da Bog da imao pa nemao
 
ja nikoga od njih ne bih poslao u zatvor, samo im treba oduzeti sve sto su na nelegalan nacin stekli, zatim naplatiti od ostatka sto pretekne, ako nesto pretekne izgubljenu dobit za drzavu i onda ih pustiti, pa nek rade sta znaju, ako nemaju da isplate onda na ulicu da ciste sneg a dnevnica u drzavnu kasu dok se ne namiri dug, a ne neko da ih hrani gratis i greje u zatvoru po ovoj zimi, nema gore kletve od one Da Bog da imao pa nemao
Moze i tako,slazem se u potpunosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh