Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
prdaji naredni 15-nestak dana ili cekaj prolece tada ce biti 250.€ kod mene krece novi kukuruz za 20 do 25 dana jest da je izgorijo ali mora se proci i uzeti sto je ostalo mislim kad dodje novi past ce cijena do zavrsetka zetve pa ce da vidimo sta ce da bude ja licno mislim u januaru da ce prijeci 250.€ ovde kod nas ali dotle ima dana.
 
Ko nemora nek uopste nekruni.Prskajte ga od cirkusa(zohara,ziskova....)Kokuruza NEMA(novih ce biti-nista)Od januara-febr. ce krenuti prava hajka.....
Razmisljao sam da kupim vecu kolicinu novoga-klip,samo neznam od koga.Jer od moga nema nista,kao kod vecine....
Bice mu cena sledece godine kao suvo zlato.( svetske industrije koje koriste i preradjuju kokuruz-kokuruzni skrob.....)Nece imati odakle da ga kupe...plati ce ga kao suvo zlato ili ce zatvoriti fabrike....
 
Ja ove nedelje prodajem svoj,nema se šta više čekati.Sačekat ću danas da vidim kako će početi nedelja i onda pokušati da dobijem 26 dinara
 
Sve je isto da li djakirano ili kod Dimica,takav sistem je kod nas.Ti platis 8 hiljada i gledas(druga opcija nema)a radnici ili djakiraju ili pune rinfuz pa kod Dimica kako kome odgovara.

---------- Poruka napisana u 14:01 ---------- Prethodna poruka je at 13:59 ----------

Kod nas je 26 din...Trebalo bi gore,za vikend ako hocu da krunim imam 26,50
Zovi Dimica i posalje ti kamion,cena ista kao kod nas.
 
Nazad
Vrh