Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
I ovde na nasem terenu se ocekuje nova cena ali na dole.Dogovorna ekonomija vlada srbijom,svi su u dogovoru i brzo obaraju cenu.A dal je rano za pad cene pa videcemo brzo,ako i pogodim necu likovati jer jos jedno zlo je pogodilo poljoprivredu.
 
Koliko se čeka za pare? Za tu razliku u ceni mi se možda i isplati terati u Turiju
 
Kod mene u Padini dana cena 21.30 din sa 5% pdv, naravno u rinfuzu. Cena neće ići sigurno dole bar do 20.juna ,može samo da ide gore, ali šta nam to vredi kad ide i euro.
 
Samo strpljenja, ne vidim koji su to trenutno razlozi za pad cene osim ovih kisa i perlezovih vradzbina ali mislim da je ovo min cena moze samo jos 1,2 gore i to je to ujedno i max
 
Da nam je neko ponudio tu cenu jesenas,mislim da bi svi potpisali.:osmeh:Evro je malko pokvario zadovoljstvo,ali s obzirom na situaciju i opste stanje mislim da treba biti zadovoljan.:ppozdrav:
 
Danas sam prodao nešto kukuruza sa lagera po 21.00 (to je cena sa pdv-om). Problem je što je po ugovoru o lageru isti moguć samo do prvog juna, odnosno kako sad kažu bar do polovine juna bi se morao prodati sav kukuruz sa lagera.
 
I ja sam zatvorio lager upravo zbog toga sto su najavili, i plasio sam se da ce se odjednom pojaviti visak na trzistu i pad cene kukuruza pa makar i na kratko
 
Nazad
Vrh