Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 200 € po toni ??

• Da

Glasovi: 122 65,6%
  • Ne

Glasovi: 64 34,4%

• Ukupno glasača
    186

dudovcanin

Član
Učlanjen(a)
8 Dec 2008
Poruka
330
To ti je cena iz prodavnice, upakovano zajedno sa fiskalnim.
Na nesto vece cu se raspitati ovih dana.

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.314
dudovcanin je napisao(la):
To ti je cena iz prodavnice, upakovano zajedno sa fiskalnim.
Na nesto vece cu se raspitati ovih dana.
Na nešto veće cena je, verovatno, veća od ove ovde taman za troškove prevoza. :cao:

ognjen74

Član
Učlanjen(a)
9 Feb 2009
Poruka
362
u ovonedeljnom izvestaju sa produktne berze cena kukuruza ide gore veca je za 4 % i sad je 8,64 plus pdv :D ,ali je cena zita nastavila da pada i sad je 10 plus pdv ::lose::

jhon dere

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2009
Poruka
961
ljubicice ok to za naftu , nego sam ja slusao nekog strucnjaka koji je rekao da kad skace cena nafte u svetu skace i cena kukuruza u svetu zbog proizvodnje bio dizela

Učlanjen(a)
3 Apr 2009
Poruka
23
Pa majstore znam ja to, zato sam ja i kupila po maloj ceni i tu ustedela ti izracunaj koliko... a jos da skoci cena kukuruza bar na 12 dinara meni super.

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
ma bice maximum 10din/kg ako tolko dobijemo ima da :ppozdrav: trenutna cena kod nas je 8 din/kg ::novac:: i ja se nadam da ce u zetvi biti najvise 10 dinara i od toga nece ici gore samo ako ne naidje neka susna godina pa ce kukuruz podbaciti i bice malo skuplji bar nekih 12 dinara bi meni najvise odgovarala :D

šandor

Zaslužan član
Učlanjen(a)
30 Avg 2008
Poruka
3.395
Ne znam kako kod vas ali kod mene obično su posejali oko 80 % kukuruza ali ove godine biće oko 60 % i ako još dođe suša .....ja mislim da će da bude oko 13 - 15 € na jesen :sta:

leka

Član
Učlanjen(a)
25 Mar 2009
Poruka
1.831
Ja bih voleo da bude susa,mozda je glupo ali ja imam takvo misljenje.Jel kad rodi i kad nije susa ima ga mnogo a cena nikakva,a kad je susa ko je imalo radio i ulozio trud oped bude nesto,- ali po mnogo boljoj ceni-po meni bolje kad je susa :D

Vrh