Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Dok sam imao voće minus sam finansirao iz kukuruza kako sam sa rešio zla i malo progledao sada minus na kukuruzu finansiram sa dve žetve u godini prvo ječam i pšenica gde je minis pa postrno isto gde je nula . E sad ima jedan proizvod postrno koji je još u dobiti ali i njega kada provale . Nema DALJE
 
Sad nas j..u Huti , nasi nesvrstani prijatelji
Ми нисмо несврстани, издали смо. А они су непријатељи и у својој земљи.
То је почело кад су кренули да нам продају семе на комад а не на кило. Броје ми зрна у сетвеној јединици, мајку ли им ....!
 
Poslednja izmena:
dobroje da se jos vodostaj drzi taj je opasno umeo da obara cenu. i onaj Rodilo u ukrajini
 
Dok sam imao voće minus sam finansirao iz kukuruza kako sam sa rešio zla i malo progledao sada minus na kukuruzu finansiram sa dve žetve u godini prvo ječam i pšenica gde je minis pa postrno isto gde je nula . E sad ima jedan proizvod postrno koji je još u dobiti ali i njega kada provale . Nema DALJE
Nakad sam komšinicu finansirao sa jednog hektara, sad moram sa svih 5 ha.
 
Samo treba da se prepravi u Cika Aca :D
66ea38d2456641c95d4e4b6dd669cc83.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Dok sam imao voće minus sam finansirao iz kukuruza kako sam sa rešio zla i malo progledao sada minus na kukuruzu finansiram sa dve žetve u godini prvo ječam i pšenica gde je minis pa postrno isto gde je nula . E sad ima jedan proizvod postrno koji je još u dobiti ali i njega kada provale . Nema DALJE
Koji je to postrni proizvod??
 
Nazad
Vrh