Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 182 54,3%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,7%

  • Ukupno glasača
    335
Ajd sto ima sitnih koji u svojim skladistima drze po 5-6-20-30 vagona.. Ali ima onih koji imaju stotine vagona koje skladiste kod sebe a roba ne ide..
 
Neko je rekao gore inflacija a nase cene svakim danom sve nize.Tteba izdrzati kako finansijski tako i psihicki.
Drugo verujte mi ima jako puno ljudi koji likuju i psuju nam m.Ja znam i neke ljude koje rade u firmama koje su usko povezane odnosno iskljucivo rade proizvode tipa djubirvo hemija inkoji u sebi imaju toliko mrznje prema seljacima .....Gnev itd .A zavise od prodaje prema nama.To ni Frojd ne moze da objasni.
 
Bio sam na slavi u Srbiji. Bila prica o poljoprivredi i ratarstvu , o novim poticajima kod vas itd. Vecinom gosti bili Beogradjani. Ukratko negativno gledaju na seljaka u smislu " nije ko nekad , rade mjesec dana u godini , skupi traktori,navigacije,...a traze pomoc od drzave
 
Bio sam na slavi u Srbiji. Bila prica o poljoprivredi i ratarstvu , o novim poticajima kod vas itd. Vecinom gosti bili Beogradjani. Ukratko negativno gledaju na seljaka u smislu " nije ko nekad , rade mjesec dana u godini , skupi traktori,navigacije,...a traze pomoc od drzave
Ako ti nisu rodjaci mogao si olalako da se malo popisas po njima jer bar ti bi mogao argumentima da ih oladis!
 
Nazad
Vrh