Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Модератор да не греје руке на столици. Је ли и теби не дува под самаром? Ако имаш проблем напиши у приватној поруци, ако будеш и писао обрати пажњу на речник.
 
13,5 bio kod nas u žetvi. A opet zlu ne treba verovati.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Sasvim dovoljna razlika od 13,5 pa do ovih 17 za sve trgovce ako su razumni da naprave ozbiljnu zaradu.
Za nas je to skroz druga cifra po meni tek na 25, al nisam nesto siguran da je to realno u skorije vreme
 
Sasvim dovoljna razlika od 13,5 pa do ovih 17 za sve trgovce ako su razumni da naprave ozbiljnu zaradu.
Za nas je to skroz druga cifra po meni tek na 25, al nisam nesto siguran da je to realno u skorije vreme
Ja sam pisao da bi bio zadovoljan sa 20 i da pustim sve. Planiram neku kupovinu i samo cekam na tu cenu ako docekam ali nije daleko....
Da i psenica da bude 25....
 
i ja isto ako dogura to te cifre odmah cistim sve,mada bilo bi bolje da dodje do 25 Ali opet ipak videcemo sta ce biti

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
vise ne planiram,jer sve mi se to na kraju sjebe....

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ma to samo tako kazem,ja kad prodam posle za cenu ne razmisljam sam sebi pravim muku ako jos o tome mislim posle

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Veliki igrači tovare kukuruze, dan noć se vuče. Tako da teško da će on nešto preterano gore... Verovatno će 20din ostati samo na željama za Novu Godinu .... 😂
 
Sigurno nije osmak jer osmak ima samo osam reda zrna na klipu ovaj ima vise
Није нужно 8. Слушао сам неке професоре на предавању о старим сортама. Осам је без неге а уз ђубрење и наводњавање је 10 па чак и 12.
Иначе има и жути осмак.
"Где баш ту најскупљу песму": https://www.kupujemprodajem.com/pol...i-kukuruz/oglas/160078003?filterId=4167411092
Код мене на пијаци је бело брашно 160 РСД а само ретки разликују осмак од хибрида и да ли је млевен на камену (како сви рекламирају) и да није прегрејан бројем обртаја.
 
Nazad
Vrh