Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Pajdaš u sebi ima karotin,jaja su crvenija (žumance) sladji je za svinje i rado ga jedu,a mene je tako strašno jebo,da mi u njivu ne treba (oprašivanje)
 
Vise godina sam proizvodio beli kukuruz o cemu sam pisao i ovde na forumu. Desila se jedna godina da nije mogao da se proda kao beli kukuruz za ljudsku ishranu te sam ga na jadevite jade prodao kao redovni zuti, a kupac mi je obrazlozio da ce ic isto kao i zutti na barzu, ali ce ici kao procenat primese ili defektnog zrna. Demagogija ili ne, ali tako je bilo.
 
Komšija od žetve prodaje beli kukuruz, nekih 20t, sad ne znam da li je problem cena ili nema zainteresovanih. Sa njive je prodao nekih 10t a ovo ostalo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Мој познаник, колико сам га ја схватио, према белом кукурузу ове године има став "'ебо ме ко ме натер'о да га посејем".
 
Тај осмак је нешто најбоље што може да се једе Био у соко бањи локална пекара више цркве пекар је правио проју и друге ствари од тог осмака ала је то укусно стварно је штета што нема у новом саду стварно је квалитет могло би то да се прода
 
Sigurno nije osmak jer osmak ima samo osam reda zrna na klipu ovaj ima vise

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Navodno od nedelje cena ide dole.
Pričao sam juče sa čovekom, kaže navodno posle nove godine obaraju cenu kukuruza, proglasiće aflatoksin i ostala čuda. Kaže hoće da obore cenu na 10 pa i niže dinara......
Ja mu kažem "ma kojih bre crnih 10 dinara?". Živ bio pa videćeš, veli on.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Isto su tako pričali letos. Neće ni 13 dinara biti i tako slične gluposti. On došao do 14,5 pa opet ripio gore.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh