Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
ko kaže da nisu divlje crkavale od kuge
koliko sam cuo atar ovce i borce kazu ima puno crknutih.
Kod nas robe na otkupnim mestima jako puno.Cujem da ima i barži.Znaci da ide neki izvoz.
Vi koji ostavljate na lager sa kojom cenom biste bili zadovoljni ...koji vam je target?
 
Koliko je ovo jadno, kaže gospodja da je prinos veci5% u odnosu na prošlu godinu ali ne kaže da da su cene 120% manje i zašto su manje.Pa da se seje i dalje?auh što mi se slošilo posle ove emisije
 
Pre nje je bio Vukosav Savović, sad Sunčica Savović....
Udruženje koje čine najveći izvoznici i trgovci polj.proizvodima i sirovinama (Agroglobe, Delta Agrar, Žito Bačka, Konzul....)
 
Pre nje je bio Vukosav Savović, sad Sunčica Savović....
Udruženje koje čine najveći izvoznici i trgovci polj.proizvodima i sirovinama (Agroglobe, Delta Agrar, Žito Bačka, Konzul....)
Kako kod da je...i ko kod da je...ocigledno da udruzenje zita Srbije ima podrsku i potporu gore navedenih firmi koje su ujedno najveci kupci i izvoznici zitarica.
 
Sad može da bude i 100din :D Prodato sa njive 15din/kg,njegovo branje i transport.Nudio manje, ali nije našao taj za 13din :D Nema ni za kiselu.

Odavno nije bilo više kukuruza, a manje para.
 
15,3 + pdv je ovde. Uz komentar da ne ide otkup kao sto su planirali. Ne znam da li je bila visa, ovo danas uzgred pitao. Ja ga nisam ni sejao ove god.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
15,3 + pdv je ovde. Uz komentar da ne ide otkup kao sto su planirali. Ne znam da li je bila visa, ovo danas uzgred pitao. Ja ga nisam ni sejao ove god.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Da li si siguran u ovo što si napisao? Na veliko kukuruz trenutno ide po 14-14,5 +pdv tako da mi ova tvoja cena zvuči kao da je sa pdv-om a ne bez njega.
 
Nazad
Vrh