Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Neeeeee Gavra Aćimović i Avram Gojić su braća a kumovi su sa Gavrom Kaćanskim a upoznali su se preko Aleksića. 😏
 
Poslednja izmena:
E sad velika je razlika između velikih prinosa i zarade. Đabe 10t/hako je cena 12 din.Osim da ide u centralno grejanje.
 
Kolege uozbiljite se,ceka nas mozda dobar rod kukuruza i vi ste neozbiljni
Kako to " možda" pa svi će ove godine imati rekordne prinose.
Kod nekih vetar, kod mene led i suša (u temi o vremenskim prilikama ima u litar koliko je bilo kod mene kiše pa uporedite sa vašim krajem), nema od dobrog roda ništa...

Uzgred, da se vratim na temu, kod nas kukuruz kod jednog otkupljivača 17,50 din, kod drugog 18 din, kod trećeg 19 din... Nakupci koji kupuju iz kućnog lagera nude 23 da džakiraju, ali uslovljavaju da ne bude sitno zrno...
 
Ja sam bio do skoro ubedjen da će biti skup.
Od kada poče kuga i uništavanje svinja biće nam i 15 din dobra cena...samo da se proda
 
Neznam koliko godina imaš ali kukuruz u klipu se se ložio jedne godine ,90tih nije bilo tih njinih hibrida dva lipa jedva stanu u smederevac,cela kuća prijatno miriše na pečenjake.Sledeće godine kukuruz poskupio a pok.ćale neće da cepa drva,kaže sviđa mu se miris kukuruza kad gori a i greje momački,tako da i nije tolika ironija.
Nece biti toliko, 13 maksimum, sa pdv, a posle kad vide kako je rodilo spustaju n 9 dinara. Do nove godine pad na 6 dinara lozi se umesto drva i uglja....
 
Neznam koliko godina imaš ali kukuruz u klipu se se ložio jedne godine ,90tih nije bilo tih njinih hibrida dva lipa jedva stanu u smederevac,cela kuća prijatno miriše na pečenjake.Sledeće godine kukuruz poskupio a pok.ćale neće da cepa drva,kaže sviđa mu se miris kukuruza kad gori a i greje momački,tako da i nije tolika ironija.
38 godina 🙂
 
Nazad
Vrh