Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Pa zavisis od otkupljivaca...kao i svi mi
Ali kad radiš kod drugog u određeno vreme moraš da si na poslu.Matić može da ne radi sad par dana ili da radi koliko mu se radi,da ustane kasnije,da legne posle ručka da se odmori i zaradiće onoliko koliko bude radio a za dobru platu ti treba i dobra firma i dobra škola.
 
Ali kad radiš kod drugog u određeno vreme moraš da si na poslu.Matić može da ne radi sad par dana ili da radi koliko mu se radi,da ustane kasnije,da legne posle ručka da se odmori i zaradiće onoliko koliko bude radio a za dobru platu ti treba i dobra firma i dobra škola.

Onaj poljoprivrednik koji radi kad mu se radi, pa legne posle ručka, pa ne radi nekoliko dana kad poželi, od takvog poljoprivrednika veoma brzo neće biti ništa.
A onaj koji želi da postigne uspeh i da zaradi u ovom poslu i opstane, taj mora i da osvane i da omrkne kad zatreba.
 
Onaj poljoprivrednik koji radi kad mu se radi, pa legne posle ručka, pa ne radi nekoliko dana kad poželi, od takvog poljoprivrednika veoma brzo neće biti ništa.
A onaj koji želi da postigne uspeh i da zaradi u ovom poslu i opstane, taj mora i da osvane i da omrkne kad zatreba.
Kolega je to malo vise karikirao nema tu spavanjca posle rucka ali raditi kod ovih novokomponovanih je vrh svega.Ako ste probali taj nacin uredu ako niste probajte moja je preporuka.Bio sam dugo godina hobi poljoprivrednik a sada kao penzos uzivam u radu na njivi,sve natenane ali bez telefona
 
Onaj poljoprivrednik koji radi kad mu se radi, pa legne posle ručka, pa ne radi nekoliko dana kad poželi, od takvog poljoprivrednika veoma brzo neće biti ništa.
A onaj koji želi da postigne uspeh i da zaradi u ovom poslu i opstane, taj mora i da osvane i da omrkne kad zatreba.
Po tebi su onda lenštine ti što odmore posle ručka (ako mu posao dozvoli).Jebo ti posao od sunca do ku..a svakodnevno.Nisam mislio Ti si samo bukvalno shvatio da radi kad mu se radi.Ima kada mora da radi ali mu niko nije nad glavom Sam sebi zapoveda.Vidim da se mnogi paori otimaju za posao.
 
Po tebi su onda lenštine ti što odmore posle ručka (ako mu posao dozvoli).Jebo ti posao od sunca do ku..a svakodnevno.Nisam mislio Ti si samo bukvalno shvatio da radi kad mu se radi.Ima kada mora da radi ali mu niko nije nad glavom Sam sebi zapoveda.Vidim da se mnogi paori otimaju za posao.
I ti si sad bukvalno shvatio.

Reci mi jel možeš nedelju dana da ne muzeš krave?
Ili ujutru ti se ne rani, pa ćeš da odspavaš do 10, pa u pola 11 da muzeš?

U ovoj državi šta god da radiš i čime god da se baviš neko će ti biti nad glavom i odlučivati.
Ti kako si napisao ispada kao i žvalavi što kaže da ratari rade par dana godišnje i posle žive celu godinu.
 
Poslednja izmena:
Сви видовити у пм...Можда би требало Милана тарота питати он би могао много тога да нам прогнозира јбт....Толико је тржиште пољуљано стање се мења из дана у дан а они најављују цену за месец ипо два а ми ко телад мууу полемишемо о предпоставкама! па где је мозак јбт!
Pa slusaj kad su oni najavili 18 dinara, dace nam 21 i mi svi srecni. "Skocila" je cena ce biti glavna prica ispred prodavnice....
 
Nazad
Vrh