Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa majevica davno izasla za kompenzaciju soja 101 a kukuruz 40 znaci preko te cene tesko da bude na otkupu

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Almex danas podigao cenu kukuruza novog roda.
Milsim da tek kreće igranka sa cenom.
Robe nema 'skace sve od djubriva mašina itd.
Očekujem rast cene za.kratko vreme i tel kel prijem
 
Povecali na 16 procenata vlage zrna bez odbitaka na kilazu,Tenen Cenej

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Almex danas podigao cenu kukuruza novog roda.
Milsim da tek kreće igranka sa cenom.
Robe nema 'skace sve od djubriva mašina itd.
Očekujem rast cene za.kratko vreme i tel kel prijem
e citam sad u temi kukuruz 2022 tvoj post takodje
Skinut 0710 površina 5kj prinos 5700 po kJ sa vlagom 18.
Idemo na bolje njive kada vlaga se spusti.

nema robe??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
e citam sad u temi kukuruz 2022 tvoj post takodje
Skinut 0710 površina 5kj prinos 5700 po kJ sa vlagom 18.
Idemo na bolje njive kada vlaga se spusti.

nema robe??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Pa nece biti robe ovogodisnjeg roda...U juznom Banatu je donekle popravila situaciju kisa pocetkom jula,u ostalim krajevima prema pisanju clanova manje...Mene iznenadjuje da jos uvek ima proslogodisnjeg kukuruza,celo leto je jaka ponuda!
 
jel realno da niko ne konta post?
nismo naopaki nego ocigledno zaglibili u svesti
kod nas se skida od 200 do 1200kg ti pises da na slabijoj njivi imas 5700kg i ja iz sale napisem da kao nema robe i niko to neshvata :unsure:
po tvom pisanju imaces 6t po jutru prosek ove godine ako si ti nezadovoljan sa tim,sta reci
 
jel realno da niko ne konta post?
nismo naopaki nego ocigledno zaglibili u svesti
kod nas se skida od 200 do 1200kg ti pises da na slabijoj njivi imas 5700kg i ja iz sale napisem da kao nema robe i niko to neshvata :unsure:
po tvom pisanju imaces 6t po jutru prosek ove godine ako si ti nezadovoljan sa tim,sta reci
Lule jesam li ja kriv što ću imati dobar rod?Jesam li ja kriv što kod tebe nije rodilo.Ja BiH voleo neka rodi kod tebe prvo pa posle neka rodi i kod.mene.
Jako me podsecas na ove ljude na protestima koji nas pljuju kako po neko ima novi traktor,a moje pitanje jel bi voleli da nemamo?
Ti si pandam.njima voleo bi da nemamo...
Ja ti od srca želim da ti svake godine rodi ,kako njiva tako i ostalo.
 
ma sve 5-nisi shvatio moje pisanje
nisam te uopste napao za prinos
prvi sam pisao ovde na forumu da ce neki regioni razvaliti ove godine sa prinosom(ovo razvaliti se odnosi na ostale ovogodisnje prinose) pozz:)
 
Ja iskreno sam svrstavao i Crepaju u vukojebinu sa ovom nasom ovde,gde svaka kisa otisla u tri lepe p.. materine ,samo ne kod nas.No izgleda,da je njih ipak pogodila kisa,mozda dve.Znaci manjak padavina ?,mislim,o tome ovde pisete,susa vs manjak padavina,ja se samo nadovezujem.
 
Braćo moja .
Od srca svima želim da vam rodi uvek prvo Vama pa onda meni.Od kukanja nemamo apsolutno ništa.
Arkadije dojadio si sa pričom da mnogo forumasa bljuje kad vidi tvoje postove.
Na mnogim mestima ne valja pa ne kukaju a sigurno I'm nije lako.Ne BiH da sam u koži bilo kome a iskreno mi je žao.
Drugo ako iko misli da ne može i iduća da bude ovakva grdno se vara ili varamo.Moze biti još gora.Tovare nas sa cenama svega i svačega a od svega najbitnije je voda.
Ljudi imate bezbroj mogućnosti da zaštitite njive od manjka padavina.Krenite sa malim procentom od površine koju radite.Kad to uradite možda kiša i padne ,po starom dobrom Marfijevom zakonu.
 
Ja iskreno sam svrstavao i Crepaju u vukojebinu sa ovom nasom ovde,gde svaka kisa otisla u tri lepe p.. materine ,samo ne kod nas.No izgleda,da je njih ipak pogodila kisa,mozda dve.Znaci manjak padavina ?,mislim,o tome ovde pisete,susa vs manjak padavina,ja se samo nadovezujem.
Mnoooogo bolja zemlja nego kod mene i tebe, tu lezi odgovor na prinos....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh