Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Kod kukuruza su mi bitni stabilnost prinosa i kvalitet zrna. Jos uvek nisam za 10+ godina imao neki fijasko sa njim.
Istina jednom ie bilo preko 7t/kj, ali zato nema ni jalovine. Dok je tako ne menjam.
 
@Sapatnik prijatelju ja sam jednaa dusa-jedna gusa,moguu I da NE jedem danass
Takoo da me mani sa Tim pricama da cuvam pune obore I stale za 2 kila mesa mesecno...
Dosta sam ja hranio gospodu po gradovima DzAbee,I dosta su na meni zaradjivali mesari I klanicari ...jer I'm je tako omogucio ovaj sistem I vlast..
Kod menee jee sa tog aspekta zavrsena prica za svaa vremena!
Za 1 vekmu leba danas uvek ce kod mene da SE nadje.Bolje dzabe da sedim nego dzabe da radim.Pozdrav.
Kad bi moglo , od mene 11 lajkova . .
 
@Sapatnik prijatelju ja sam jednaa dusa-jedna gusa,moguu I da NE jedem danass
Takoo da me mani sa Tim pricama da cuvam pune obore I stale za 2 kila mesa mesecno...
Dosta sam ja hranio gospodu po gradovima DzAbee,I dosta su na meni zaradjivali mesari I klanicari ...jer I'm je tako omogucio ovaj sistem I vlast..
Kod menee jee sa tog aspekta zavrsena prica za svaa vremena!
Za 1 vekmu leba danas uvek ce kod mene da SE nadje.Bolje dzabe da sedim nego dzabe da radim.Pozdrav.
:off_topic:Ако наставиш тако да пишеш као да си се шлогирао,остаћеш до краја живота "једна душа-једна гуша". Очи ме заболе да прочитам твој пост.
 
@putin prijatelju nisam razumeo sta si hteo da kazes,ako je sto sam Van teme otisao jaa SE izvinjavam!
Sto se tice ovoga da cu ostati saam,ja sta da radim kada devojke I zene cim cuju da je Neko sa sela I radi poljoprivredu bezee ko djavo od krsta,Jos ko cuva kravee I svinje,blato govna... tajj je tekk nacisto ugasio..zato molim te NE staj mi na muku.
 
Nije,iz čardaka je,otišao u Demax,nisu ni pogledali u prikolice,po tome bih rekao da će ići još gore ali meni se više ne čeka,dao bog da ode i na 50:)
 
Daj Boze da sa cenom bude kako vi pisete,samo mi nije jasnoo zasto onda pada na novosadskoj berzi???Juce gledao 33,6 bez pdv-a???
 
Nazad
Vrh