Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
U apoteci 24 din,ali niko kukuruz ne kupuje.Svima ovima sitnim rodio kukuruz dobro i za sada imaju za svoje potrebe.Pricam sa vlasnikom nekad ide 2t na dzak dnevno a ovih dana svega 3-4 dzaka ....
 
Istog coveka kad sam pre 10dana pitao kako ide cena dao mi je odgovor. 17 rinfuz a 18 na dzak. I rekao mi da kukuruza ima svuda ali i da je slaba prodaja u radnji. Sad me je sam pozvao i pitao jel ga imam. Ili nema gde da ga kupi ili je krenula prodaja kod njega. Sa 22-23 din bih bio zadovoljan. Ali s obzirom na trenutne cene semena djubriva hemije i nafte sve ispod 25 je malo.
 
Dobio danas ponudu od lokalnog skladištara 22 rsd sa pdv tel kel sa kućnog lagera.Da mu javim kada rešim, možda bude i skuplji u međuvremenu.Ne znam šta da radim, nije mi baš hitno ali ide proleće.
 
Dobio danas ponudu od lokalnog skladištara 22 rsd sa pdv tel kel sa kućnog lagera.Da mu javim kada rešim, možda bude i skuplji u međuvremenu.Ne znam šta da radim, nije mi baš hitno ali ide proleće.
Mozda neko kao ja koji sam ga prodao po 14 nije pogodan da te savetuje, ali bolje golub u ruci nego vrabac na grani.
 
Ja se raspitao malo i kod mene u subotu na pijaci je 22 din a u radnjama ga nema ispod 25. Ali i ovo na pijaci je išlo slabo. Nije mu još sezona ali mislim da će od 15 februara da se to sve promeni i krene da se intezivira.
 
Nazad
Vrh