Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Vlagu je sigurno izgubio jos samo srce da izgubi i ostace nam samo opna ona crna gamad ce da odrade svoje.Nije bas tako jednostavno samo isprskas i gotovo.
 
Da vas naucim kako se najbolje sacuva kukuruz. Okrunite ga u prikolice, ubacite u zrno tablete Fostoxsin tableta. Na zmajevku je dovoljno 10 komada. Sve vise od toga je nepotrebno razbacivanej otrova. Zatim najlonom pokrijete prikolicu i sto bolje pritisnete najlon uz zrno i stranice ( ciglama, cevima, itd) Da sto manje gasa moze da ispari iz prikolice. Ostavite tako sto bolje zadihtovano 7 dana, Posel mozete otvoriti. Najbolje da zrno tako ceka u prikolici ( tako ja radim), ili ga naspite u dzakove. tako obradjen moze da stoeji do sledeceg maja , juna, nece s eni jedan jedini zizak pojaviti. Ovo vase prskanje po kotobanji, oko kotobanje, actelikom, etiolom, atomizerom, i ostalim, to mozete slobodna da okacite macku o rep !
 
Moze on slobodno u ambaru da stoji i bez prskanja.Za sad nema ni jedan leptir a ni atmosferske vlage,uskoro ce kraj godine i zahladjenje...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Da vas naucim kako se najbolje sacuva kukuruz. Okrunite ga u prikolice, ubacite u zrno tablete Fostoxsin tableta. Na zmajevku je dovoljno 10 komada. Sve vise od toga je nepotrebno razbacivanej otrova. Zatim najlonom pokrijete prikolicu i sto bolje pritisnete najlon uz zrno i stranice ( ciglama, cevima, itd) Da sto manje gasa moze da ispari iz prikolice. Ostavite tako sto bolje zadihtovano 7 dana, Posel mozete otvoriti. Najbolje da zrno tako ceka u prikolici ( tako ja radim), ili ga naspite u dzakove. tako obradjen moze da stoeji do sledeceg maja , juna, nece s eni jedan jedini zizak pojaviti. Ovo vase prskanje po kotobanji, oko kotobanje, actelikom, etiolom, atomizerom, i ostalim, to mozete slobodna da okacite macku o rep !

Gde nabaviti FOSTOXIN?
 
Jel vam se čini ili počinje kukuruz da pada i da je ovo bio maks koji smo dosegli? ::jako_besan::
Moje lično mišljenje da neće cena do vršidbe, ovog starog, ići iznad. Šta mislite?
 
Gde nabaviti FOSTOXIN?
Fostoxin je nemoguce nabaviti legalnim putem u slobodnoj prodaji,jedino preko ovlascenih kuca koje mogu raditi fumigaciju,one mogu doci proceniti objekat gde se tretira roba i onda nakon procene dal je objekat gde se roba tretira dovoljno udaljen od ljudi i zivotinja izvrsiti fumigaciju. Bilo kako drugacije raditi na svoju ruku moze imati teske posledice po zdravlje ljudi a i zivotinja u okolini. Pricamo o gasu koji je jako kancerogen.
 
Jel vam se čini ili počinje kukuruz da pada i da je ovo bio maks koji smo dosegli? ::jako_besan::
Moje lično mišljenje da neće cena do vršidbe, ovog starog, ići iznad. Šta mislite?
Nece skoro,treba narod da se razduzi sto je uzeo za setvu a niko nece da racuna vise...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh