Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
Sa cenom psenice jos i da imaju veze gradjani ali sa cenom kukuruza skoro nikakve.Ne jedu oni meso od nasih svinja,samo sa akcija a to nije sveze meso.Sto se cene tice 30 dinara je skoro nedostizno.Moze cena ali robe nece biti,samo uvoznicki lobi moze da se ovajdi
 
Skok cene i na berzi a covek bi pomislio da tamo nema zivih

li5ue.jpg
 
Pa stara mu majka a gde su tu u tvojoj konstataciji građani NS-a,pa šta misliš da nam samo beograđani sisaju krv.

- - - - - - - - - -


Ka da si objavio ovaj post cena je bila ta koju si naveo jer sam i ja gladao njihov sajt i znam ali su popravili a tacena im je skoro nedelju dana.

Znase ko na ovim prostorima najvise sisce krv, grof Sekeresi :osmeh:
 
Na kamion (25t) se već može dobiti preko 19,50 sa pdv-om 8% (ko ima robe) , tako da ništa nije nemoguće :osmeh:.
 
Ja imam na kucnom lageru 15-20t viska kukuruza i sada sam u dilemi da li da ga prodam za jedno 20 tak dana iz razloga sto imamo poprilicno stoke koja na godisnjem nivou pojede 50t kukuruza. A ne mogu da procenim koliki ce prinos biti novog kukuruza.

- - - - - - - - - -

Zaboravio sam napisati da za ovu kolicinu kuci sada dobijam 19 din.
 
Imam u ambaru preko 40 tona i taktiziram,nisam gladan nego testiram svoju izdrzljivost.Ipak 20 dinara bi bila neka granica gde stajem
 
Nazad
Vrh