Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Sto bi i naplacivali lager kad je lager samo na papiru. U MK komercu imate lager a da hocete uzeti kukuruz nazad to ne moze jer ga nema. Samo se moze prodati . Sto bi mi naplacivali za robu koja nije kod njih?
U susednom selu ima silos i naplacuju lager ali mozete svoju robu podici kad hocete

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
lepa radnja od strane dps klasa . dvojni arsini . sa ove sremske strane lager se placa od 1. decembra 1%. mesecno i ako se proda njima.:off_topic:
 
Ja sam pored Sapca, psenicu im teramo u Sabac na silose a kukuruz u Platicevo, nikada nije bilo lagera ni za jedno, verovatno placa malo manje pa zato nema lagera.
 
Mi smo izgleda najbolji, kod nas u Pazovi, svi uredno skidaju lager, a i cena je uvek manja, bar za taj PDV ...
 
I posle kažete loša cena na Pijaci...
Tamo se makar zna kolika je, ili po koliko se pogodiš sa kupcem...
A po pređašnjim Vašim Postovima stiče se utisak da velika većina Vas ne zna ni kolika je Vaša lagerovana količina kukuruza u tim njihovim Silosima, a kamoli konačnu neku cenu...
Meni se vrti u glavi od tih lagera, PDV-a, kojekakvih varijabilnih troškova,a sve je unapred smišljeno za legalnu pljačku i otimačinu...
 
Nazad
Vrh