Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Mnogi su se zajebali nisi jedini ovi sa kotobanjama ce izgleda naj bolje proci.
Nema u Srbiji ko se nije z*****. Probali smo i klip i zrno. Uvek ce naci nesto da te ukopaju. Jedno je sigurno da ko cuva klip moci ce da proda sapurine za lepe pare.
 
Ja sam moj okrunio u nedelju i predao ga po 16din tel-kel kroz zajebanciju u zadruzi gde sam ga prodao da su mi rekli 16,50 din kaze mi sef brate i za ovo sam skinuo gace i naguzio se da dobijes tu cenu nece niko kukuruz.Kaze mi taj sef strasno prosle godine smo razbijali sa kukuruzom,a ove jedva da imaju prometa i to za neku farmu rade otkup pa im zato i ide inace truba.Soju isto nece kaze niko nego je nose u Vital pa je preradjuju u sacmu i onda prodaju tu jedino imaju zarade i potraznje!Mislim da su sto se kukuruza tice najbolje prosli oni koji su ga u zetvi dali po 17din.ove godine mislim da ce ta cena biti misaona imenica ali daj Boze da gresim!
 
Ljudi kakva je cena kukuruza u vašem kraju, kod mene trenutno na silosu plaćaju 16,2 sa Pdv-om.
 
oj48q8.jpg
 
Ja danas pitao po koliko bi mi obracunali, kazu 16.5 rsd. Ne pristajem, a lager mi skidaju od novembra.
 
Kod nas na silosu takođe 16,50 (sa sve PDV-om), cena i za tel-kel, i za onaj sa lagera, ali se zato na berzi i dalje plavi
12.%2004.%20CENE%20ZITARICA.jpg
 
Evo, upravo sam prodao sa lagera sve po 17 din. sa PDV-om., kad odbiju susenje, lager i fumingaciju izadje 14.39 din., i sad bi trebalo da budem zadovoljan jer sam dobio 17 din????
 
Nazad
Vrh