Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Komsija prodao stari kukuruz iz cardaka po 16din dzakiran, inace jedva ga prodao, valjda ljudi beru mladi za upotrebu da nebi kupovali
 
I 6030 neke nisu htele da jedu prosle godine,moje srecom sve zivo krljaju.

Pa naravno da neće da ga jedu kad nije GMO,navikle se na ove strane.:osmeh:.Pošto sam se bavio stočarstvom a još uvek imam po neku svinju odgovorno tvrdim da od našin hibrida fao 600 nema boljih za ishranu stoke,ali ako je iz nekih razloga pobuđaveo naravno da neće ništa da ga rado jede.
 
Sejem 606 zadovoljan . Kasna grupa zrenja ali prinosan imam mogućnost da zalijem parcele su male.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Pa naravno da neće da ga jedu kad nije GMO,navikle se na ove strane.:osmeh:.Pošto sam se bavio stočarstvom a još uvek imam po neku svinju odgovorno tvrdim da od našin hibrida fao 600 nema boljih za ishranu stoke,ali ako je iz nekih razloga pobuđaveo naravno da neće ništa da ga rado jede.
Moje jedu prvoklasni koncentrat al mesaona mi spojena sa prasilistem(dele ih vrata)kad cuju kukuruz kako zvecka odma uzbuna,obozavaju kukuruz(zrna).:osmeh:
 
Dekalb hibrid pod brojem 4***(ne znam tačno koji a ni sam vlasnik parcele nema pojma)ima zrno za grickanje,poput kokica bukvalno.
 
Naletih na ovo

w15z09.jpg
 
Nazad
Vrh