Traktorske prikolice za prevoz bala u vecem broju!!

Skines tockove i glavcine :osmeh:.... sad mi opet zanimljiva ova prikolica, drz za rolo, drz za :sjasi:... za koliko li bi mogao da prodam moju 5x2x2,5m prikolicu, sa elevatorom sa strane? dal bi mogao da se nadam jedno 1250e?
 
Treba da se produzi da izbacuje jos jedno pola metra vise, da se malo sredi prihvat bale, to sam malo na brzinu odradio prosle sezone, nisam stigao, koristio sam ga u drugoj travi, posle je vec bilo dosta manje bala pa ga nisam ni kacio, a ni sredjivao :haha:....
 
Pozz ! gde moze kupiti u srbiju ?

- - - - - - - - - -

Evo slika
14bjoys.jpg


Snimicu sutra i kako radi.Bale dodaje jednu po jednu a moras da ih pakujes
Ova rampa na kraju ide u svim pravcima(gore,dole,levo,desno)
Pozz ! gde moze kupiti u srbiju ?

- - - - - - - - - -

ili u inostranstvo ?
 
Dotero sam prikolicu
6fxhxh.jpg

voxstv.jpg
Sada skupjeg transport od prikolica, 1km-0.90 €, 2200 € prikolica+ 2000-2500 € npr.kod Nemci kamion transport+ carina+ par sitnica- svega 5000-5500 €

- - - - - - - - - -

[FONT=officina_sans_itc_t_otbook]
[/FONT]






◀[h=1]1995 Kemper Expres 125[/h]
Kupite kasko osiguranje online

[FONT=officina_sans_itc_t_otbook]6.300 €




[/FONT]

  • Polovno vozilo
  • Kemper
  • Expres 125
  • 1995. godište
  • Prikolice za skupljanje sena
  • Ratarstvo
  • Cena nije fiksna
  • Zamena: DA
  • Postavljeno: pre 4 dana
  • Broj oglasa: 8175378




859e0604f87e-477x357.jpg



- - - - - - - - - -

cena 6300 €, sta mislite ljudi, mnogo ?
 
Imam dobru osovinu sa gumama 16 i sad bi trebao kupit cijev da sklopim sasiju za prikolicu namijenjenu da moze potegnut 3 rolobale sjenaze.
Da li je dovoljna cijev 14 x 10 od 3.5 milimetar stjenke da se napravi okvir
 
Posto niko nije odgovorio,da bi bio siguran ja sam kupio U profile duge 3.5 metar a 16 cenat visoke.Danas je pocela izrada,samo je mnogo tesko,a sam oko tog cackam pa nece ic bas brzo pogotovo sto sve moram cistit od hrde
 
Ja sam svoju prikolicu zavrsio...duga je 3.6 metar a siroka 2 metra...glavni nosaci su od U profila 16 cenat a unutra sam povezo sa cijevima 10 x 10 tako da sam stavio fosne na duz i dosle su ravne sa vanjskim U profilima.Rudu sam odradio dugu naprijed od sasije 1 metar i 1.3 ide pod sasiju sa U profilima 10x10 sastavjenih u kocku.Moro sam radit i blatobrane a izmedu njih je 1.3 metra...dovoljno za rolo balu
 
Ja sam svoju prikolicu zavrsio...duga je 3.6 metar a siroka 2 metra...glavni nosaci su od U profila 16 cenat a unutra sam povezo sa cijevima 10 x 10 tako da sam stavio fosne na duz i dosle su ravne sa vanjskim U profilima.Rudu sam odradio dugu naprijed od sasije 1 metar i 1.3 ide pod sasiju sa U profilima 10x10 sastavjenih u kocku.Moro sam radit i blatobrane a izmedu njih je 1.3 metra...dovoljno za rolo balu

Daj slike.
 
Nazad
Vrh