Traktorske kose

Sto kazu moji i prosle godine je pokisla pa ni jedna bala nije ostala... :haha:
 
Ne bi da vas lazem neznam koliko je placena... Kupljena je pre nekoliko godina neznam tacno koliko je tad bila... :ppozdrav:
 
Moram i ja da pratim malo trendove... ::namigivanje:: MAda jedan krs koji moze koliko toliko da slika... I slikace dok ga ne razbijem.. :haha:
 
Ima nekoliko mesta koja se podmazuju,na njima ima mazalice... Tamo gde se prelama dok radi ima dve mazalice i tamo gde se otvara zatvara jos jedna i podmazujem mazalice na kradanu i krecem.. :osmeh:
 
Danas stigla ... čekao 2 nedelje da je sklope.

55ERWau.jpg
 
Neka je sa srecom da kosis dugo sa njom.Koja je cena za nju i jel kvalitetnija od poljakinje ?
 
Cena je dosta veća u odnosu na poljakinju, 1680 evra naspram 1050. Video sam obe u eksploataciji i mislim da se razlika isplati ... videćemo kako će se pokazati. Hoće li biti nekih povraćaja, godilo bi 40% nazad :)
 
Pa ja razmisljam izmedju nje i poolljakinje...

Druze bez uvrede ali da li postoji nesto oko cega se ti ne dvoumis??? :sta: I da li na kraju odlucis staces i kupis to??

Izmedju traktore (koje planiras da kupis) Belarus - Case
Izmedju ciklona Ormaric - Polovan iz uvoza
Izmedju kosacice Poljakinje - i ove sa slike na predhodnoj strani
I izmedju mnogih masina da ne nabrajam dalje...

KAd ce vec neka ponova dzabe se dvoumiti godinu dana i jace... Bez uvrede... ::namigivanje::
 
@marre2

Ima i pločicu sa fabričkim brojem uz nalepnicu ... ali to je već dodatna oprema i plaća se extra :D :D :D

Hteo sam baš tu kosačicu i malo sam se pomučio dok je nisam našao. Niko od prodavaca nema na lageru a Termometal ih više ne proizvodi iz ko zna kojeg razloga. Navodno su ostale 2 nesklopljene u fabrici i ovo je jedna od tih. Tako su meni telefonom rekli a dali je tačno ne znam.
 
Ima nekoliko mesta koja se podmazuju,na njima ima mazalice... Tamo gde se prelama dok radi ima dve mazalice i tamo gde se otvara zatvara jos jedna i podmazujem mazalice na kradanu i krecem.. :osmeh:
Ima tu Ciro malo vise mazalica, tj sest komada, bez kardana. Tu gdje se prelama imas cetiri ,dvije su sa donje strane. I imas sestu naprijed ispod glavnog nosaca (piramide).
 
Ima zastitnu ceradu,tj gore onaj lim,a okolo cerada,ali sam je ja skinuo,nije mi pregledno da kosim kad ima cerada,a njive su mi ciste.pozzz
 
Nazad
Vrh