Traktorske kose

Hvala vam razbili ste mi dilemu oko kupovine vidim cena povoljna pa pomislih sto da neuzmem a dosad sam imao IMT 135cm sa tri diska pa neznam kakve su ove bubnjare sa dva pa zato pitah, tj znam princip rada kose ali nisam znao ovaj tip kakav je hvala jos jednom na odgvorima.:ppozdrav:
 
ja je imam od 2008 ,tad sam je platio 1150 eu i dobio povracaj 300 izasla mi kao polovna farova,al ovo je ipak novo sve zivo kosim sa njom cak i sasu i samo menjajm nozeve,uzimaj slobodno i ne razmisljaj!
 
Mi smo kupili pre neki dan, danas smo je probali. Dobro kosi rakovica sa njom.
Nova 1050 eura, da traje 10 godina, ona je odradla svoje, isplatila se.
Da li ima nekog povracaja? Ne znam za to...
 
Hvala vam razbili ste mi dilemu oko kupovine vidim cena povoljna pa pomislih sto da neuzmem a dosad sam imao IMT 135cm sa tri diska pa neznam kakve su ove bubnjare sa dva pa zato pitah, tj znam princip rada kose ali nisam znao ovaj tip kakav je hvala jos jednom na odgvorima.:ppozdrav:

Ima tvoj rodjak jelic bubnjaru sa 2 diska(fahr km22) jednom meni kosio
 
Priprema pred polazak.. Stavljenje novih nozeva i podmazivanje... Odlicna kombinacija R65 i Sip 165.. :osmeh:

051014122025.jpg


Zavrsena jedna parcela..

051014135732.jpg


051014135800.jpg
 
Ma sto se mene tice moze da pada i sneg na nju ne samo kisa... I tako bi propala dal je ja pokosio ili ostala nepokosena... Na ovoj parceli se izlio ovaj kanal za odvodnjavanje (vidi se pored gde je to rastinje) i detelina polegla i pocela je da se susi na nekim mestima gde se voda izlila...
 
Nazad
Vrh