Traktorske kose

Ja sam kupio jednu 135cm Z 178 zelene je boje i ima 4 noza po bubnju.Kupljena kod Rakica u Pelagicevu pre par dana.pozdrav
 
poz koliko si je platijo i je li lose sto ima 4 noza zbog luftova ako se pojave luftovi postoji mogucnost mozda da nozevi zakacaju jedan za drugi hvala bane

- - - - - - - - - -

poz koliko si je platijo kosu kod rakica i je li lose sto ima 4 noza zbog luftova ako se pojave luftovi postoji mogucnost mozda da nozevi zakacaju jedan za drugi hvala bane
 
Imam jednog drugara u komsiluku , dobio bocnu kosu "Dubrava" od nekog, ali taj davao nekom i kod njega ostao jedan deo. Pita da li moze neko da pomogne oko pronalazenja tog dela, radi se o nosacu koji se kaci na traktor, srednji? Ili neka polovna ,rashodovana isto takva kosacica? Unapred zahvalan.
 
Moze li mi neko reci koje lezajeve da uzmem zarotacionu, treba da menjam pa mi neki kazu da temerinovi nisu losi, ili skf gde imaju orginal ili neki drugi proizvodjac?
 
Kupio sam ovu poljakinju 165. Da li neko zna kako se stavlja cerada (ram i cerada)?
Imam rakovicu 65, uzeo sam kardan ali mora da se skrati... Ne izgleda lose kosa, danas cu da je probam.
 
Ram se montira na gornji poklopac.Odvrnu se 4 šrafa,postavi ram i ponovo zavrnu a cirada ide preko rama pa se šnira sa kanapom kako mora.Ne možeš pogrešiti nikako.
 
Hvala Maticu, snasao sam se. Probao sam pa kako ide i islo je. :D

milion slika nenamontirane kose i milion sa komplet ceradom na kojima se ne vidi gde je i kako usrafljen ram.
 
Mislio sam 1,65 ... planirao sam da kosim sa IMT 542 pa mi ne odgovara nešto preveliko.
 
Nazad
Vrh