Traktorske kose

Mislim da ne primaju na remont, samo štancuju delove pa ti sklapaš. Ima u hali zuba i dvojnih prstiju za par šlepera. Ja ću ići ovih dana, možda u subotu, da vidim jel uradio stari tip prstiju za mene. Rekao je da će možda nabaviti original Boljevac, valjda radi neku kompenzaciju sa njima ili nekim ko uzima od njih. To bi mi baš odgovaralo. A jeftinije nego što mi rekao jedan na pijaci. Prut sa 21 nožem (165/70cm gotov, zanitovan) 14 evra. Tako valjda reče videću kad budem plaćao :osmeh: Bio sam malo umoran i u žurbi pa nisam popamtio cene uglavnom jeftinije nego na pijaci ili kod Nomeks Bucalo u Šapcu. Možda i oni kupuju kod njega. Samo mi čudno da nisam pre čuo za njega, nije mi daleko a velika hala sa mašinama, prava firma. Mada pre nisam imao kosu pa :spavam:, nisam bio u tom poslu.

- - - - - - - - - -

Ja taman otkucao ovde poruku i prešao na drugu temu kad mi zvoni telefon. Zove čovek da ima pa da odem kad hoću a dobio je original Imt dvojne prste. Ići ću posle 17h pa uzeti znati tačne cene. Nešto mislim da je prut 18 a ne 14 evra.
 
Meni trbaju djelovi kose za silazni kombajn posto su nozici skoro isti kao na imt

a originalni nozici su 6 e za dupli

i 3,5 za jednostruki a trebaju mi i oni pritiskivaci ili kako se vec zovu jel rade i to
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Produžio sa posla i doneo. Izvadio mi je iz jedne male kutije, moguće da je to samo tu jednu uzeo zbog moje porudžbine jer je to skoro i izbačeno iz upotrebe, sad štancuje slične ali novi tip. Original imt prsti 5evra par, original klizači i pritiskivači 1,5evra komad i kosa 21 zub 170cm dužina, 18 evra. Na svakom zubu ima ugraviran neki simbol, ispod simbola DIN 80, ispod dina GERMANU. Da li je uvezao samo zube (nožiće) pa on nitovao ili uvozi komplet kosu nisam pitao. Pitao sam ga usput koliko ima radnika (9) i da će se možda desiti da nekad zatražim posao jer mi je trenutni jako malo plaćen. I u toj priči sam zaboravio da kupim još 10 ovih reznih pločica što idu u zube jer sam planirao da izaberem 5 pari prstiju (10 pari sam kupio) koje već imam na kosi ali loši ti nožići u njima. Nešto razmišljam da sam kupio još i tih 5 pari prstiju pa da bude sve novo. Al me malo brinu finansije a i ne znam dal je još kome obećao, video sam samo tu jednu kutiju i u njoj sve u komad za jednu celu kosu. A bilo je naručeno 4 klizača i ja rekoh pa daj i taj peti nek su svi novi i teško mi je dao, kao da je hteo da ostane njemu. Uglavnom je čovek za ova dva puta što sam bio sa njim po meni ok. Ljubazan, poslovan. Bio sam kod njega 31 decembra i rekao mi je da ne radi do desetog i da se čujemo 10 i zapisao moj broj a meni dao vizitku i eto danas je deseti zvao me je. Znači tačan, poštuje svoju reč. A iz hale se čuju mašine, radnici rade njegove delove, taj novi tip, nisam zagledao kolika je razlika između ovih i onih.
 
Nisam pitao da li ima i za takvu. Nazovi pitaj. Nešto kapiram, da li iz republike srpske ili i u srbiji ima nova topola? Ako si preko ne znam kako je i pošto slanje paketa, ako imaš koga da dolazi ovamo onda može u gepeku da se pronese.

- - - - - - - - - -

dali ima neko informacije oko ovaj model kose imam je ponudi da je kupim a nemam informacjeooko oko tehnicke karakteristike .
Napiši koji model kose, možda neko zna. Probaj i na guglu.
 
nemoj biti skeptican nekada covjek prodaje jer ima potreba od novac ,mozda je kupio njegov otac a on je samo prodaje!!
 
Kosa je matora cak i previse. Ona je se dosta naradila. Moguce i da je ispravna ali je ceka veliki remont. Lezajevi, donji tanjiri, potroseni zupcanici itd, a s obzirom na njene godine do delova je verovatno tesko doci.
 
slika-120537-2012-08-134.jpg


pitao sam za dijelove za ovaku kosu pa molim ako neko sta zna neka napise

trebaju mi ovi pritiskivaci na grebenu
 
Nazad
Vrh