Traktorske kose

To je ta turska.Ja sam gledao baš na Ćorićev sajt ali nema cene.Agrisprint Celmak je proizvođač.
 
Jel ima povracaj na kose?
Razmisljam opet o novoj


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Bas sam video jedan sip kao vas od oko 2m radne sirine sa 3 bubnja (iz Beceja mislim da se prodaje...). Na polovni je bio oglas.
 
Bas sam video jedan sip kao vas od oko 2m radne sirine sa 3 bubnja (iz Beceja mislim da se prodaje...). Na polovni je bio oglas.
Raskvarili smo je u delove.Da bi je odradili kako treba,treba dosta ulaganja pa smo rešili da kupimo drugu.Mi smo je kvarili zbog drugog diska i umesto da smo samo njega odradili i kraj,skinulismo sva 3.3-i je bio toliko utegnut da je autogeni morao da radi.Možda će nekom trebati delova pa bi je tako prodavali.Glavčine sve 3 dobre,vertikalne osovine 2 dobre,samo malo navoj da se protera,Pogonska osovina,treba samo da se malo dotera žljeb za kajlu.Remenica na kardanu odlična,kao i ova druga.Piramida,dobra...
 
Poslednja izmena:
Nema tu sreće.Spakujte je da mogu tanjiri da se okreću i u oglas.Tako sam ja moju D.F 185 zalivadio, prodalo je to što je bila garažirana i očuvana, kada sam je oprao prosto mi bilo žao da je prodam ali pošto su ulaganja bila ekvivalent novoj Poljskoj vaga je presudila, naravno i povoljna cena da se proda brzo i lako.
 
Ne bih nikog da prevarim.Ja bih je jeftino dao ovako u delovima.Dobar majstor bi je dobro odradio.Moja deca nisu baš toliko vična a da platimo nekog ne isplati se.Moram da je prežalim a po meni uopšte nije loša kosačica.
 
Zorane ja neke stvari prežalim kad izračunam koliko je meni nešto odradila... Primer, kupio sejalicu za žito za 600e,posejao 200kj I bacio je kad se pokvarila,svakako se odplatila I zaradila
 
Nemamo mi toliko da kosimo-4-6 jutari ako posejemo sudansku.
Da nije otišao jedan držač noža ne bi mi ni videli luft.Pa smo videli da treba 2 donja diska navarivati i zbog toga zajebasmo i rasklopismo je u delove.
 
Nazad
Vrh