Traktorska sedišta

NA, mislis na brzo kacenje prikolice?
Kamionski pufer automatski je majka za dvoosovinke.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nemam kontakt. Covek u Martincima kod Mitrosrema ima otpad, naisao kad ono ceka. Ostala su vazdusna a ovo suvozace o taman mehanika. .mozda neko od kolega zna i ima broj.
 
Мени нудио један и ГСП-а Нс ја нисам хтео висок ми тај наслон назад нпр расипач,прскалица ако немаш команде у кабини ја не би могао да функционишем.Ок удобност то је у реду.
 
Na starim sedistima su nizi nasloni.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako sedište ide u rusa treba gledati i visinu sedišta jer se montira na onu platformu u kabini, pa da ne bude previsoko...
 
Nije mi prvo takvo sediste.
Prskalica je on-of a rasipac hidro otvaranje. Mada i da nije ni u 560 se ne okrenem lako polomi mi ruke, jer ne mogu staklo skroz otvoroti.
 
@North ARMY Zaboravio sam te pitati,sediste nema svoj kompresor ?.To montiras u rusa ili neki drugi traktor ?.

Inace sam i ja gledao neka sedista,sto iz autobusa,sto iz kamiona,nijedno nema svoj kompresor.I sad se razmisljam ,imam 2 ona na 12v za auto sto duva gume ,jel neko zna dal postoji mogucnost nekako to povezati na sediste da se ne koristi traktorski kompresor ?.
 
Ja sam na mom sedištu iskoristio takav jedan kompresor na 12V da duvam vazdušni jastuk u sedištu. Izbacio sam mogućnost da se sedište samo spušta ili podiže u zavisnosti od toga da li sam seo ili ustao jer mi to ne treba, a i često bi njakalo kompresor. (Ta varijanta traži bocu ili prepravku pneumatskog ventila na električni.) Jednostavno imam manometar i naduvam jastuk do vrednosti pritiska koji sam metodom probe (da ne bude ni premekano ni pretvrdo) odredio kao najpogodniji. I to je sve, doduvam na potrebni pritisak na otprilike svake dve nedelje.
 
Cista mehanika je.
One na vazduh nisam ni gledao. Ovo sednem par puta i vidim valja ili ne.
Od uloga mi treba metar zice za CO2 zavariti obrtanj posto je suvozacevo sediste,druso zapikovati naslon koji drzi saraf sa malo lufta posto se vise nece preklapati u traktoru a ugao ce moci da se podesi.
 
Poslednja izmena:
Kako si zadovoljan sa sedistem. Ja razmisljam da mehanicko sediste sa Arme zamenim sa vazdusnim
Mehanicko je! Stavio ga u mtz1221, lepo funkcionise, takodje stof i sundjer su prijatniji od Rusevog na kojem nisam mogao da izdrzim 8-10 sati u trenericama, samo u radnim pantalonama, koliko je bio tvrd stof i sundjer da mi se poznavale kockice od stofa na kozi.
 
Nazad
Vrh