Traktorska sedišta

Znali neko gde ima da se nadje da se kupi orginalno takozvano KADA SEDISTE METALNO. Sto se ugradjivalo u prve modele IMT 533 i Rakovica 60. Treba mi za Rakovicu 65 ono kada sediste sa 60tke je preudobno pa bi da ga ubudzim na 65icu.
 
Svaka cast ako ti je to sediste udobno ,nit naslona,nit tapacirunga ....ako je kod tih traktora kompresor stalno ukljucen,kupi polovno vazdusno kamionsko,skrati naslon malo i onda vidi sta je udobnost.
 
Znali neko gde ima da se nadje da se kupi orginalno takozvano KADA SEDISTE METALNO. Sto se ugradjivalo u prve modele IMT 533 i Rakovica 60. Treba mi za Rakovicu 65 ono kada sediste sa 60tke je preudobno pa bi da ga ubudzim na 65icu.
Bila je puna korpa kod Vlade u Gluscima novih pre godinu dana.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nakon 5 godina kako je traktor kod mene, izbacio sam stari rasklimani Grammer koji nije radio kako treba i ubacio novo sjedište.
Trebao sam to napraviti davno prije.🤣
Jest skupo, ali vrijedi svakog centa.

https://postimg.cc/FfnzsN5c]

IMG-20221115-160636.jpg
[/URL][/url]
 
Otišao amortizer na Grammer sedištu u MF.
@ljusha Pročitao sam da si pre par godina menjao sličan amortizer na Grammer sedištu. Koji si amortizer ubacio?
Pročitao sam da je cena baš paprena :D
2b1cb3bad4a296aaf9543025fcc40db6.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam rastavio sedište jer kada amortizuje, ne podigne se gore već moram da ustanem sa sedišta da bi se podiglo. Je l amortizer ima udela u tome?


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Mislim da amortizer samo ublažuje udare.
Kakve su rolnice koje se nalaze na makazama?
Možda ima da se nadje polovan amortizer.Mikulaš iz Padine radi remont i prodaju Gramer sedišta.
Pitao sam ga za amortizer,kaže javiće mi...nikad se nije javio.
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam video da su u makazama čaure, nisam video ležajeve.
Znam za Mikulaša, forumaša, zvaću ga sutra za amortizer

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Kod mene su bile čaure,rolnice koje su se raspale.Umesto njih sam ubacio male ležajeve i radi lepo.
Ako se javi,napiši cenu.
Čaure/rolnice moraju lepo da rade/klize.Pogledaj i taj profil u kome klize,da li negde zapinje.
 
Amortizer proletos bio 100e
I neodgovara ni jedan drugi mora samo original..nez kako procenjuje vrednost gramera al da prodam gramera i kupim novo tursko 25.000din
 
Nazad
Vrh