Tražim dokumentaciju!

Ipak moraš na librici od motora da pogledaš tačne oznake ,ovako ne mogu da nađem.
U tom katalogu ima motora mali milion pa ne mogu da se snađem ako nemam prave oznake.Možda tog motora i nema u katalogu :sta:
 
Kako bi mogao da ti ga pošaljem,ima nekakvih zavrzlama ,ni sam ne znam kako smo ga instalirali da proradi.
Moj" Učitelj" trenutno nije prisutan ali kad se pojavi probaćemo da to rešimo.
 
Mala pomoć skinuo sam katalog za berač u pdf otvara mi adobe raider x da li postoji opcija da odštampam odredjenu stranicu koja mi treba i kako jer ja to još nisam radio. :ppozdrav:

neznam za taj tvoj X ali ja sam izvadio jednu stranicu tako što sam čekirao ono što hoću , copy pa u PAINTU paste i odštampam , možda ima i lakših rješenja ali pošto se ja slabo snalazim sa računarom uradio sam ovako ''pješke'' i uspjelo je
 
Gospodine @Rale 83,
Znao sam da će biti ovakva reakcija, pa sam zato ja to skinuo i obesio na sendspace.
Zato sada ne morate kontaktirati zombi666 jer sam slučajno ja član tog foruma. :ppozdrav:
 
Gospodine @beljac,
da li ste prvo pročitali koji se priručnici nude na forumu ili ste odmah napisali poruku pa neka drugi traže i Vas upute tamo.
 
Ima li neko prirucnik za Zmaj 214 moze i jedan deo treba mi slika od "gumenih" valjaka pa kojim se redom montiraju lancanici i pogonski zupcanici.
 
nešto je bilo postavljano... ili se ne sećam dobro... sad ću da potražim dali imam nešto....




Nemam.... sve što imam je za dvoredne....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh